Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie powoli moja terapeutka. Daje mi złudne wrażenie że z przegrywu da się wyjść. Jeszcze żadna sesja mnie do tego celu nie przybliżyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozśmieszyło mnie to jak mówiłem, że w wieku 26 lat nie byłem w związku, a ona na to "ale to normalne, są statystyki które potwierdzają że są tacy ludzie jak ja". XD Może i są, ale w dużej mniejszości. Denerwuje mnie też jak chwali mnie za wychodzenie do ludzi, jakby to cokolwiek dawało. Żeby nie było, sam wyszedłem z inicjatywą wychodzenia do ludzi, natomiast na terapii nie dostałem żadnej konkretnej wskazówki. Chociaż muszę przyznać, że naprawdę dobrze czyta moje emocje i często "czyta mi w myślach". Tylko co z tego, jeśli nie ma to żadnego przełożenia na moje życie. Pochodzę jeszcze te trzy miesiące. Zobaczę, czy ta terapia zmieni chociaż jedną rzecz w moim życiu, bo jak na razie, po miesiącu, nic się nie zmieniło (cóż za zaskoczenie)
#wychodzimyzprzegrywu #terapia
  • 4
@raison_detre:

ale to normalne, są statystyki które potwierdzają że są tacy ludzie jak ja


Bullshit, wiek inicjacji seksualnej to 18 lat.

Brzmi jak typowa scamoterapia. To jest ta normikowa terapia, co tak każdy zachwala, a w rzeczywistości gówno pomaga. Lepiej z tego zrezygnować, bo to zwykła strata czasu i kasy. Zwykły cope i biznes na ludziach potrzebujących i odciąganie na siłę od samobójów, żeby państwo miało dodatkowych podatników.