Wpis z mikrobloga

@zielonka_mediamilczo: Czemu odrzucasz Krystka? Jakas jego ofiara mowila ze cos tam uciszy ją jak IW... no i są przypuszczenia ze IW dla niego pracowala (stroj w paski). Recznik to wiadomo ze raczej by tylko uwage przyciagnac max. A Patryk nie zlomowal auta czasem zaraz po zaginieciu i nie uciekl za granice? Adria tez chyba byla na chacie juz szybciej. Ja stawiam na kombinacje Pawel/Patryk + Krystek. Ten sms ze ja zaczepiaja
@Rzewliwy_wykolejeniec: Krystek latał za młodszymi. Nie pamiętam żeby miał zarzuty o zabójstwo, albo o grożenie śmiercią. Za to były chyba zarzuty o szantażowanie nagrania, a przynajmniej to było m. in. przedmiotem dziennikarskiego śledztwa. Taki strój w paski można kupić w każdym sklepie ze strojami w paski ;) To że Iwona dla niego pracowała, to też się nie kleji. Była dziewczyną Patryka w innym czasie spotykała się z policjantem, potem z Pawłem
@zielonka_mediamilczo: Charakter pracy u Krystka niekoniecznie mial charakter matrymonialny, mogla byc zwykla laska do pobujania, cos jakby hostessa. Hajs w kopercie jest podejrzany. Prostytucje odrzucam. Z tą Adrią nie do konca rozumiem, Wrocila taxą, wystawila rzeczy Iwonie, tej telefon padl i ... nie do konca czaje. Wedlug mnie nie ma szans zeby weszla do bloku, albo do jakiegokolwiek mieszkania. Teorie ze matka ja zabila tez odrzucam.
Ja stawiam, ze cos sie
@Rzewliwy_wykolejeniec: Jeśli w parku było tyle samo ludzi, co przy bacówce, to nie jest to realne. Krystek miał inny target także osobisty z tego co czytałem. Czemu nie ma szans, żeby weszła do bloku Adrii? Przecież rzeczy wisiały na balkonie okna na parterze. Iwona byłaby niedługo po Adri pod blokiem. A jeśli by nie spała do tego czasu, to mogłaby ją zobaczyć, otworzyć okno i ją zaprosić.