Wpis z mikrobloga

@Lukardio: no i zajebiście Zandberg. Właśnie o to chodzi niech oni gadają o robakach a opozycja niech leci z konkretami i będzie tak jak w Midterms gdzie demokraci zajmowali się tematami ważnymi dla ludzi a l republikanie całą kampanię poświęcili na atakowaniu trans osób, i dzięki temu zamiast Red Wave ujrzeliśmy kompletny blamaż GOP.

To samo może być w Polsce tylko niech opozycja zachowa zimną głowę.
To samo może być w Polsce tylko niech opozycja zachowa zimną głowę.


@McWozniak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ty tak serio? Le k#$wica to główny koalicjant pisowskich bolszewików. Przecież razemki kompromitują się za każdym j*****ym razem
@qluch: Konfederacja jest raczej głównym koalicjantem, już nawet tak samo rozpoczęli najazd na PO jak PiS, teraz jak odeszli wolnościowcy to Konfederacja to po prostu PiS ekstra, przecież RN nie jest jakiś wolnościowy u podstaw. Za to na polu światopoglądowym PiS i Konfa to, to samo praktycznie.
chyba że chcesz mi powiedzieć że w patowej sytuacji Konfa wybierze kolację z "Lewakami" z KO a nie konserwatywny/prawicowy blok z PiSem. Żebym nie przypomniał ci #mimowszystkoduda


@McWozniak: jak to jest, że w głowie przeciętnego neuropisowca nie mieści się, że Konfederacja nie będzie brała udziału w żadnym rządzie.

Po prostu nie.

Konfederacja będzie głosowała ustawy jedna wasza za jedną naszą, przy czym nigdy nie przegłosuje podniesienia podatków. Proste.

Konfederacja zagłosuje za