Wpis z mikrobloga

#warszawskikoks #sterydy #mikrokoksy

Dzień dobry pięknie Panowie koksy. Mam pytanie co jegomość na zdjęciu walił w tamtym czasie, że wyglądał nie dość na dużego to jeszcze ładnie. Skóra jak u naturala, brak cienkiej, pergaminowej skóry tzw. flush skina, brak mordy trupa jak obecnie, brak rozj*banych na dwa metry bioder no i włosy ładne. Teraz wygląda jak ci*a i ch*j do tego mózg mu laguje i jest głąbem i tu pojawia się pytanie. Czy z czasem wszystkie sterydy tak działają, że robią z użytkownika obrzydliwego ogra czy wszedł na inny towar. Taką sylwetkę chciałbym mieć i robię już chyba z miesiąc research o sterydach, ale po pierwsze zależy mi na estetyce, żeby wyglądać jak model a nie jak potwór sterydziarz.
pysznewpierdalator - #warszawskikoks #sterydy #mikrokoksy

Dzień dobry pięknie Panowi...

źródło: Screenshot_2023-02-20-12-40-02-620_com.google.android.youtube

Pobierz
  • 19
@Neaopoliti: ale na tym zdjęciu ma normalny ryj jak osoba w jego wieku, a lądował już towar. Teraz jest chyba na innym koksie bo jego morda wywołuje odruch wymiotny, ale sylwetka także. Są przecież jeffy seidy i inni fitness modele co lądują pół apteki a gęby mają ładne
@#!$%@?: to po prostu normalny efekt starzenia, jako słowanie mamy ch00yowy gen do starzenia przecież, 99% p0laków i p0lek w okolicy 30 roku życia wygląda tragicznie i NIE, siłownia ani zdrowa dieta nie ma tu nic do gadania, bo w tym 1% ładnych ludzi w okolicach 30 są osoby, które jedzą regularnie syf i różne kebaby

Wszystko zależy od genów
Taką sylwetkę chciałbym mieć i robię już chyba z miesiąc research o sterydach, ale po pierwsze zależy mi na estetyce, żeby wyglądać jak model a nie jak potwór sterydziarz.


@#!$%@?: Żeby ładnie wyglądać wystarczy chodzić na siłownię 4-5 razy w tygodniu przez 3 lata, skupiać się na treningu góry ciała i zejść poniżej 10-12% BF. Nie trzeba żadnych sterydów. Jak masz gen to nie potrzebujesz ich, a jak jesteś brzydki to towar
@#!$%@?: uwierz, ze miedzy np. 23 latkiem a 35 latkiem ryj się zmienia. Mi też biorą fotkę sprzed 15 lat jak miałem 20 i mówią, ze się zestarzałem od koksu. Szok i niedowierzanie; no tylko ja mam do porównania osoby w swoim wieku przed 40 i jakoś młodziej nie wyglądają xD
Ale ja nie mówię tylko o twarzy. Są środki po których ludzie są ładnie nabici i mają zdrową skórę tak jak Michał tutaj, a cykl później cienka brzydka skóra z pryszczami i małpim owłosieniem. Nie jest to kwestia starzenia, bo oprócz użytkowników siłowni tak specyficznego wyglądu ludzie nie mają. Tak samo tak skrajnego wychudzenia twarzy. Owca na redukcji nie ma chudej twarzy tylko zapadnięty ryj, coś jak ćpuny, normalnie nawet chudzi ludzie
@#!$%@?: a ile stażu miał na tym drugim zdjęciu, z rok? Nie żebym był jakimś wielkim orędownikiem naturalności Owcy, ale skoro tak dobrze już wtedy wyglądał, to na zdjęciu wyżej tez niekoniecznie musiał lecieć ten koks.
Poza tym to jest kwestia indywidualna, jedni na redukcji wyglądają jak trup z zapadniętymi policzkami, a niektórzy
Znajomy, co to koksu na oczy nie widział, ale startował w trójboju w kat. 59 kg, też przy robieniu
@#!$%@?: ja 30 lat i dalej mlodo wyglądam na twarzy, a towar od 3 lat leci bez przerwy ale jakieś male dawki przez większość czasu i pare miesięcy trochę większe. Według mnie genetyka, a skórę możesz zobaczyć gdzieś wpisach gdzie gino usuwałem
Żeby ładnie wyglądać wystarczy chodzić na siłownię 4-5 razy w tygodniu przez 3 lata, skupiać się na treningu góry ciała i zejść poniżej 10-12% BF. Nie trzeba żadnych sterydów.


@wozniak_hubert: nie no rzeczywiście wystarczy "tylko" podporządkować sobie życie pod siłownię