Wpis z mikrobloga

@uprzejmykotbehemoth: tak, tak. Dupczing małolatek z randomowymi kolesiami w klubie, wiedząc że jest się laską i jest ryzyko ciąży, jeżeli się to zrobi bez zabezpieczenia to wina tego złego faceta, który nie pomyślał za nią, bo przecież kobiety pod wpływem emocji nie myślą? To chciałaś napisać?
@dzkeson: tak, chciałam napisać, że faceci nie są zwolnieni z myślenia. Uważają się przecież za mądrzejszych od kobiet. Skoro dwie osoby są tępe i nie zważaly na konsekwencje swoich prymitywnych popędów, to obie powinny wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.
nadal uważam, że samotne matki, to też wina mężczyzn, którzy później na nie plują, a może i głównie ich wina


@uprzejmykotbehemoth:
Rzecz w tym, że mężczyźni poza prezerwatywami nie mają żadnej możliwości antykoncepcji, co wiele kobiet wykorzystuje kłamiąc, że biorą tabletki. Mnie co najmniej jedna kobieta chciała złapać na dziecko, ale nie wymęczyłem. Co najmniej bo ta jak się okazało była brzemienna podczas zbliżenia i pewnie odezwałaby się tydzień później, ale
kobiety chcą sobie ułożyć życie, a Mirki eksperci od związków i relacji międzyludzkich skazują je na potępienie. Bo co? Bo są świadomi, że nie mają szans nawet u kobiet po przejściach.


@panthererose:
To, że niektóre mirki brandzlują się do takich obrazków bo czują się lepsi dlatego, że nie zwiążą się z kobietą z dzieckiem(bo nie zwiążą się z żadną ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to jedno, ale