Wpis z mikrobloga

@WybuchowyCzajnik Ale co jest niby w nich złego bo jestem cholernie ciekaw? Czy tylko powielasz wiejskie mity motoryzacyjne? Bo awaryjność już sprawdziłem i nie ma się do czego przyczepić.
@sonig: skoro już zbadałeś tak dogłębnie sprawę to po co pytasz?
C crosser, czyli kopia outlandera, niezbyt popularnego samochodu, co samo w sobie stwarza już pewne problemy serwisowe, zwłaszcza jeśli chodzi o części blacharskie czy elementy wnętrza. Nissana nie znam, ale też nie jest to jakiś popularny samochód, ciekawe dlaczego. Land rovera to jeszcze nie widziałem żadnego, który miał by dobre opinie. Zazwyczaj jedne z najgorszych samochodów pod względem awaryjności i
@WybuchowyCzajnik liczyłem że ktoś coś poleci pod kątem jazdy, że miał z nimi do czynienia, bo za doradzanie typu czegoś jest mało na rynku i nie znajdziesz do tego zderzaka albo Land Rover zawsze jest zły to ja akurat dziękuję :)
@sonig: twój wybór, jak widać opinie są jakie są, pozytywnych nie widzę, rynek też zweryfikował te auta patrząc na nasze drogi.
Możesz się doszukiwać w tym jakieś wyższej siły, albo po prostu zaakcpetować fakt, że te auta są niszowe i kiepskie.
@WybuchowyCzajnik Jest dużo mających w Polsce status niszowych które nie są kiepskie, wynika to m.in. z tego że większość używanych samochodów sprowadzanych jest z Niemiec. Niezawsze Opel, Skoda czy VW to jedyny słuszny wybór, zwłaszcza że żaden model tych marek nie spełnia moich oczekiwań. No może antara, ale jest przestarzała z wyglądu no i 2.0 diesel od GM jest jednak gorszy niż 2.2. HDi czy 2.0 dCi stosowany w autach o których