Wpis z mikrobloga

Najgorsze jest to, że USA mogłoby nie działać leniwie i szybko zakończyć tą wojnę - niestety widocznie im się to nie opłaca. Wujek Sam zawsze na pierwszym miejscu stawia interesy. Szkoda tylko tej rzezi która dzieje się tam #ukraina
  • 13
@3x32: Jestem niemal pewna, że zdecydowana większość wolałaby zostać w Ukrainie. I co wtedy? Myślisz, że Rosja by się wycofała z terenów zaanektowanych? Czy może NATO musiałoby wysłać swoje wojska, by ich wygnać? Swoje wojska mam na myśli między innymi Ciebie i innych wykopków.
@peszek_leszek @3x32: No tak, jeśli Stany by nie pomagały, to by znaczyło, że mają gdzieś Europe wschodnią i im się to nie opłaca. Jak pomagają, to znaczy że chcą złóż naturalnych Ukrainy i wpływów w tym terenie. Jeśli pomagają tylko trochę to znaczy że chcą przedłużającego się konfliktu. Wszędzie wina USA, a nigdzie agresora ;)
@michkoPLX: Oczywiście, że zależy im na osłabieniu rosji, nigdzie nie napisałam, że uważam inaczej dzieciaku :) Jeśli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to poćwicz przed egzaminami, bo jest kiepsko, ale do nadrobienia! (Wybacz, nie lubię wbijać szpil, preferuję dyskusję bez znieważania innych, tego też oczekuję od innych)