Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć dziewczynę? Studia zawaliłem, zresztą były tam same kuce. W pracy też sami faceci bo techniczna.
Znajomych mam, ale rzadko na spotkaniach są jakieś nowe osoby, sami znaleźli dziewczyny na portalach randkowych.
Mam zainteresowania - nauka języka obcego (ale nie ma grupowego kursu stacjonarnego w moim mieście...), informatyka,
Nie chcę chodzić gdzieś tylko po to, żeby mieć szansę poznać dziewczynę.
Jak sytuacja na #tinder i #badoo ? Jest lepiej dzięki Ukrainkom?

#randkujzwykopem #tfwnogf #samotnosc #depresja
  • 14
Skoro zadajesz takie pytania to prawdpodobnie już nie znajdziesz nigdy. Normalni ludzi robią to naturalnie. I nie ma sensu słuchać, że będzie lepiej. Zwykłe kłamstwo.


@Kamilo67: dokładnie, posiadanie dziewczyny to zwykły efekt uboczny posiadania normalnego życia. Wykopki nie rozumieją że jeśli chcą mieć dziewczyne to najpierw trzeba mieć to tego podstawę w postaci życia społecznego. Co dziewczyna będzie robić z takim typem który nie ma kolegów, nigdzie nie wychodzi, jest nieśmiały,
no dobra, to co z normalnymi dziewczynami, bo nie wszystkie to insta królewny albo patusiary?

Nie zakładają już kont?


@przegrywam_przez_miasto: Normalne dziewczyny znajdują sobie chłopów poza internetem. Jak już nawet szukają w internecie to albo znikają po tygodniu bo znalazły, albo usuwają konta jak widzą co się tam dzieje.
Załóż konto na dowolnym portalu randkowym, obejrzyj sobie kto tam siedzi, jak uda Ci się znaleźć 10 normalnych dziewczyn bez zdjęć dupy