Wpis z mikrobloga

@B0b0: na podyplomowych poziom jest ok, zajęcia są przeważnie załatwione z praktykami. Odnośnie samych studiów pierwszego i drugiego stopnia, to jak nie olewasz i przychodzisz na zajęcia, to nie trzeba się jakoś sporo uczyć.

Oczywiście wszystko zależy od konkretnego kierunku, napisz co wybrałeś, to może miałem z tym coś wspólnego, to postaram się pomóc.
@kegnar: O której uczelni piszesz, bo dwie wymieniłem, rozumiem, że na podyplomowych też jest tak, że jak chodzę to w miarę ogarnę? Co znaczy, że zajęcia są załatwionie z praktykami? Sami mi ogarną praktykę gdzieś? Na podyplomówce też trzeba praktyki robić?
@B0b0: Pisałem o obu. Na jednej ja się uczyłem, na drugiej żona. Na jednej nawet zarówno ja jak i ona pracowaliśmy, więc coś tam wiem. :P

Chodziło mi o praktyków, a nie praktykę. Czyli uczą ludzie z branży części przedmiotów. Jak idziesz na jakiś marketing, to np. jakiś dyrektor marketingu jakiejś firmy ma też część zajęć i mówi jak rozwiązują część problemów u niego w firmie. Taki przykład.

Jak chodzisz i