Wpis z mikrobloga

Wczoraj po zmyciu zimowego brudu z mojej 20 letniej pandy niespodziewanie zauważyłem na jednym progu takie coś. Mam wrażenie, że jeszcze tydzień temu tego nie było. Za 3 tygodnie gruz ma przegląd. Przyjmę od Was wszelkie podpowiedzi jak naprawić to samemu nie przekraczając 50 złotych, tak aby Pan diagnosta był wystarczająco usatysfakcjonowany stanem auta.

#motoryzacja #cardetailing #gruz
krossmaker - Wczoraj po zmyciu zimowego brudu z mojej 20 letniej pandy niespodziewani...

źródło: temp_file.png1988352371231735177

Pobierz
  • 9
jak nie ma dziur to powinni Ci to podbić, a żeby to ulepić na już, to zerwij to co luźne, przeszlifuj jak trzeba to szpachla i spray lub baranek
@krossmaker: to dopiero początki więc diagnosta nie powinien się przywalić. Powinien za to poinformować Cie o tym i zalecić naprawę.
U mnie zwykle tak to wygląda. Póki nie da się wbić palca lub nie ma dziur to auto sprawne.
@krossmaker jak drutujesz to nawet nie musisz zrywać luźnej farby xD A tak to pozbądź się luźnej, odtlusc i wsio. i miej na uwadze że w środku to dalej koroduje więc szykuj się na wymianę progów albo auto do żyda.