Wpis z mikrobloga

Hej Wykop!

Zacznę od krótkiej pochwały. Ta krótka odpowiedź od Was gdy ostatnio napisałem bardzo mnie ucieszyła, dała mi do zrozumienia że moja prośba nie została zignorowana i podbudowało to moje zaufanie do serwisu. Komunikacja jest ważna i wygląda na to, że staracie się robić to dobrze, oby tak dalej! Cieszy mnie też zmiana formatu powiadomień w klikalne i przenoszące do komentarza, to też jest super! Dodatkowo raduje mnie pojawienie się ikony tagów # przy powiadomieniach, nawet zacząłem z niej częsciej korzystać :)

Przejdę teraz do sedna - nie chcę się zbytnio narzucać, ale chciałbym przypomnieć, że znaleziska w zakładce "komentowane" na moim profilu nadal nie są posortowane chronologicznie i nie wszystkie są wyświetlane (tylko niektóre są wyświetlane, losowo), przez co niestety wciąż nie mam żadnej możliwości by odnaleźć moje wcześniejsze komentarze i powrócić do dyskusji w których uczestniczyłem, zwłaszcza gdy nie mam żadnych powiadomień z tych znalezisk. Jest to bardzo uciążliwe, bo często chciałbym użyć jakiejś treści, np. wykresu, obrazka, danych itp. z poprzednich wpisów do aktualnych dyskusji, lub kontynuować poprzednie. Byłoby super, gdyby funkcjonowało to tak jak na starym wykopie, że gdy będąc w zakładce rozwinąłem dane znalezisko, pojawiły się wszystkie moje komentarze z niego, co było bardzo pomocne.

Znalazłem też inny problem techniczny - korzystając z Wykopu przez przeglądarkę w telefonie nie da się korzystać z szukajki (Kiwi Browser). Po otwarciu klawiatury zamiast przycisku "wyślij" jest przycisk "przejdź do następnej linii" (enter), niestety w szablonie strony nie ma przycisku, którym mógłbym potwierdzić wyszukiwanie i przejść do wyników. Nie pojawia się też odnośnik do szukania zaawansowanego.

Mam też sugestię. Fajnie byłoby zobaczyć w ustawieniach opcję, która pozwoliłaby mi ustawić sobie wszystkie wątki jako domyślnie rozwinięte - tj. gdy wejdę w znalezisko w każdym wątku widzę pierwszy oraz dwa najlepsze(?) komentarze, a chciałbym widzieć je wszystkie, chronologicznie (tak jak na forum). Dla przykładu bardzo nie lubię reddita, właśnie z tego powodu że wszystkie wątki trzeba rozwijać. Jestem mocno przyzwyczajony do formatu klasycznego forum dyskusyjnego (stary wykop to w sobie miał), dlatego znalezisko traktuję jak wątek, a komentarze jak posty.

Pozdrawiam! :)

@wykop @m__b @Moderacja #moderacjacontent #naprawiamy #bugi #nowywykop #afera
  • 1