Wpis z mikrobloga

Czego najbardziej brakuje wam w #hogwartslegacy? Ja nie mogę przeboleć braku Quidditcha i zmarnowanego potencjału zbierania kart czarodziejów i zrobienia może nawet jakieś prostej karciabki a'la Gwint xd Liczyłem, że to będzie w grze
  • 9
  • Odpowiedz
@iErdo: Nie ma żadnej fajnej aktywności pobocznej w nocy w Hogwarcie

Brak ścieżki #!$%@?, mega groźnego czarodzieja #!$%@?ącego
niewybaczalnymi z reakcją otoczenia. (np, twoi przyjaciele i profesor fig się od ciebie odwracają)

więcej mobów na mapie

avada, crucio, imperio powinno mieć większy cdr bo zalączając te umiejętności dodguje się każdy rodzaj obrażeń przez animacje

trudniejsze zagadki
  • Odpowiedz
@iErdo: sceny rozmów są zawsze tskie same. Dwie os na przeciwko siebie stoją i gadają. Zbyt sztuczne to.
Brakuje misji grupowych-nastolatków mających fajna przygodę w hogwarcie. Wszysyko robi się samemu a inni ci zlecają jak Wiedźminowi XD
  • Odpowiedz
@iErdo: Zacząłem grać godzinę temu, dopiero poznaję grę, ale już teraz mi brakuje innych uczniów XD. Zwiedzałem trochę i zastała mnie noc, klimacik taki poczułem jak Harry gdy się włóczył nocą po korytarzach, myślę sobie - fajnie, ale wracam do dormitorium na noc. Po powrocie do pokoju wspólnego okazuje się, że jestem w nim samych, wszystkie łóżka są puste, wszyscy npce zniknęli... Mam nadzieję, że to dodadzą w jakiejś aktualizacji .
  • Odpowiedz
@iErdo: brak uczniów w szkole, brak ludzi w Hogsmeade, po prostu brak „tłumu”. Nawet na zajęciach, wchodzisz i jest 5 uczniów. Pomijam fakt rozmów które i ich cutscenek bo to jest dramat.
No i takie małe rzeczy, jak naprzyklad bezpośrednie przejście do ekwipunku po znalezieniu jakiegoś przedmiotu. Gra broni się tylko dla fanów ze względu na świat Harrego. Obiektywnie to jest po prostu średnia gra.
  • Odpowiedz
sceny rozmów są zawsze tskie same. Dwie os na przeciwko siebie stoją i gadają. Zbyt sztuczne to.


@PINKROSE: to wszędzie tak samo - wiedzmin, horizon

ale to by wymagało mnóstwo pracy i zasobów żeby pomieścić tyle danych z motion capture

może przez nastepne 10 lat Ai będzie coraz częściej stosowane i komputer będzie robił robotę za aktorów :b
  • Odpowiedz
@PINKROSE: ni cholere nie. Kamerka była z innych ujęć, latała po pokoju, postacie były E różnych miejscach (krzesła, łóżko, siedziały obok siebie). Tu po prostu stoją obok siebie i tło jest wyblurowane.
  • Odpowiedz