Wpis z mikrobloga

@MrBeast: Na początku dramy ekipa B miała potencjał, bo byli oni "zjednoczeni". Część osób uważała, że skoro razem odeszli od friza i wujasa to mogą mieć dużo racji. Jednak z czasem ekipa b nie wykazywała kreatywności lub wcale nic nie nagrywała. W ten sposób ich społeczność zmalała i przestali zbudzać emocje (co jest najważniejsze na youtube). Jakieś głupie zaczepki w stronę friza im tylko szkodzą. Tylko Patec utrzymał zasięgi. Dzisiaj
Nowciax rości sobie jakieś prawa do bycia pierwszym ojcem XD

Murcix lajkuje komentarze że Wersow ma kompleksy bo nie będzie pierwszą matką z ekipy XD


@MrBeast: dasz screeny o co chodzi, ciekawi mnie czy po prostu ludzie nie potrafia interpretowac czy jak.

Pierwsze wydaje sie nieprawdopodobne, pewnie to jakis typowy zart, zle interpetowany przez dzieci z tik toka lub twittera. Drugie jednak moze zaistniec, Wersow jest znana z wielu komplekow (szczegolnie
@MrBeast: ktore to murcix, dwa konta sa jej? XD czy ktores z tych kont to bot/jakis psychofan?

ale w sumie to fakt, co tam jest napisane, Weronika ma kompleksy, nie wiadomo czy to tez nie jest kolejny kompleks, typowy dla typowej kobiety - kolezanki maja dzieci, juz udaja dorosle (nie mowie nawet o tych z ekipy, tylko tych jej kolezankach top inflencerkach w polsce)

Brzmi super legit xD
@Madziol127: Generalnie największy problem z ''Ekipą B'' był taki, że w większości to ludzie którzy byli zwykłem tłem i chyba się za bardzo poczuli w momencie pewnym podcinając tę gałąź która im dała szansę na lepsze życie. Tromba na przykład miał szansę na bycie Frizem drugim, ale okazał się zbyt leniwy i mu głowa siadła