Wpis z mikrobloga

podczas bana zbytnio nie śledziłem tagu i sytuacji z #ukraina, jak tam to chłopaki wygląda? wszedłem na livemap ua i bachmut dalej nie zdobyty ale już prawie mają ten kocioł, jak to się potoczy i co się działo przez ostatnie 2 tyg? coś ciekawego czy impas na froncie bo były jakieś newsy o rosyjskiej nowej ofensywie ale chyba bez sukcesów na ten moment? #wojna #rosja
  • 7
@paternos22: Pytasz się o to, co się dzieje na froncie, czy o to co się dzieje na tagu?

Na froncie - od jakichś dwóch tygodni trwa debata odnośnie tego, czy rosyjska ofensywa już trwa, czy jeszcze nie. OSINTowcy twierdzą, że już trwa. Natomiast trepy twierdzą, że nie, bo ruska ofensywa zaczęłaby się zmasowanym ostrzałem artyleryjskim oraz atakami lotniczymi.

Trepy mówią również o dyslokacji ok. 300-500k rosyjskich żołnierzy na linii od Kurska
@paternos22: duzo się dzieje - 21 lutego biden w W-awie będzie mianował zelenskiego na prezydenta polski... wołodymyr trochę potrząsnął naszą gospodarką i dzieki niemu nasza armia przechodzi wielką reformę. Szkoda było by to przerwać.
i w ogóle jest w pytę.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vrNFWrUew3D4Rgz: nawet ciekawy komentarz, nie powiem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grooveer zaczął pisać prowokacyjne posty i przez kilka ostatnich dni kretyni ciągle mu na to odpisują, albo go przedrzeźniają. Połówa tagu zasrana tym wątkiem.

Dodam tylko, że druga połowka zasrana jego bezsensownymi wpisami.