Wpis z mikrobloga

Hej, jaki możecie polecić fotel do 2000 - 2500 zł? Przez ponad 2 lata miałem Wau2 i generalnie takie 3/5. Wkurzał mnie nieregulowany zagłówek (tylko góra / dół), siatka na siedzisku szybka się przetarła i w gąbce zaczął robić się dołek, a na koniec jebnęła śruba, która łączy podłokietnik z siedziskiem, więc chyba najwyższy czas coś nowego kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozmiary: 181, 82kg

#meble #fotelbiurowy #fotel #fotelergonomiczny #krzeslobiurowe #krzeslo #wau2
  • 4
Hej, jaki możecie polecić fotel do 2000 - 2500 zł?


@justlogin: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je przymierzać.



Przez ponad 2 lata miałem Wau2 i generalnie takie 3/5. Wkurzał mnie nieregulowany zagłówek (tylko góra / dół), siatka na siedzisku szybka się przetarła i w gąbce zaczął robić się dołek, a na koniec jebnęła śruba, która łączy podłokietnik z siedziskiem, więc chyba najwyższy
@armt: O kurcze, nie spodziewałem się merytorycznej odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki, coś popatrzę. Pomyślę też o oddaniu na gwarancji tego Wau 2 (o ile jest możliwość), z drugiej strony chętnie to dziadostwo bym wyrzucił już i kupił coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomyślę też o oddaniu na gwarancji tego Wau 2 (o ile jest możliwość), z drugiej strony chętnie to dziadostwo bym wyrzucił już i kupił coś lepszego


@justlogin: Jak wróci z gwarancji to możesz i tak go sprzedać, a jak jeszcze coś dołożysz do budżetu to może starczy Ci na Kinnarpsa.