Wpis z mikrobloga

Ahh wiedzialem :D Mozna bylo sie domyslic jak miala ta wielka marynare na urodzinach Friza gdzie zawsze cielskiem i cyckami swiecila, jak zniknela na troche z ig, a jak sie pokazywala to tylko od biustu w gore lub bokiem tak by zaslaniac brzuch i twarz ma bardziej pyzata. Twarz od razu ją zdradzila. I jak jeszcze wczesniej latala po lekarzach i robila wszystkie badania i tez zaczela zdrowiej jesc to tez mi mysl przeszla, ze przygotowuje sie do zajscia w ciaze albo juz w niej jest. No nic fajnie, ja bym chetnie ogladal od Frizow taki content rodzinny. Moga robic szalone rzeczy z dzieciakiem i bawic sie z nim i wyglupiac i tworzyc naprawde wesoly, niesamowity rodzinny kanal. A gdyby mlody wyrosl na rownie otwartego co rodzice i robil content na miare Adama B ktory nagrywal pranki z rodzinka jak z nimi mieszkal (teraz zamieszkal z chlopakiem) to podbiliby internet przez kolejne 20 lat ;)
#friz
  • 8
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @gazowany_bubleh haha jakass na dzieciaku :D tak zle to chyba nie bedzie.. ale potencjal na youtubie jako rodzina maja teraz ogroooomny
@blue-kejt na bank po 3 miesiacu bo zazwyczaj wtedy sie oglasza jak ciaza juz w miare pewna jest (bo do 3 mies najwieksze ryzyko) ale tez wydaje mi sie ze tak w 5 mies moze byc ale nie znam sie za bardzo :D Jezeli ma 5 lub wiecej to
@Neaopoliti: no jak siadasz i ogladasz jej filmiki 2x w tyg czy codziennie przegladasz ig osob ktore obserwujesz to z latwoscia jest zobaczyc odstepstwo od normy. To tak jak u znajomych, ty zauwazysz ze np. je mniej/ wiecej, ubiera inne ciuchy, zachowuje sie inaczej i poskladasz puzzle (no chyba, ze masz bardzo ciezkie dostrzeganie szczegolow), a obcy czlowiek nie zauwzy nic. Ja to zawsze wiem kiedy znajomy mi cos bajeruje i
@Neaopoliti: a ja tez czasem wlaczam przyspieszenie, zwlaszcza jak film nudny albo nie trafia w moje gusta bo jest skierowany typowo dla bab czy mlodszych to albo duze przyspieszenie albo skipuje albo przejrze komentarze czy ktos wylapal cos ciekawego w filmie ;D kiedys ogladalo sie bary i big brothery teraz sie oglada ytberow haha