Wpis z mikrobloga

@billuscher: On daje jedną bardzo cenną radę że nie można tego robić na siłę. Nie da się kontrolować senności która czasami przychodzi a czasami nie. Aby tego nie wymuszać nie powinniśmy zbyt popadać w oczekiwania co do rezultatów ćwiczenia. Najlepiej mieć takie nastawienie: senność nie pojawia się -- to jest okay, jeśli tak to teraz rozwijam swoją umiejętność koncentracji jak w klasycznej medytacji; senność jest bardzo mocna i odpłynąłem w sen
@billuscher: @Dreampilot: Mam mieszane uczucia co do DL, co do tych ciągłych clickbaitów. Mógł dać na miniaturze w cudzysłów słowo: technique, no i nazwał to tutorialem dla początkujących, gdzie w zasadzie nie ma tu żadnych instrukcji, a teoria, chyba, że teoria też jest to "tutorial", bez instrukcji, kroków "jak". Było ogólne info innych elementów, aspektów zmysłowych, które wchodzą w kategorię WILD/DILD, ale nie było technicznego info "how to".

Dalej
@Dreampilot: Tak, moim zdaniem to dobra rada by nie wymuszać senności bo może się to skończyć przebudzeniem, trzeba być jak to ujął "obojętnym"
@Trewor No, największy mój problem z nim to odpowiedź na komentarz (już usunięty) mojego znajomego gdzie opisał moją aplikację (znajomy nie DL) po czym DL stwierdził, że to jakby ktoś ćwiczył za ciebie na siłowni, co z tego że taka kotwica dźwiękowa może pomóc początkującym mającym problem np.
@Trewor masz rację to nie tutorial, nie ma szczegółów technicznych, jedynie co mówi to o skupieniu na czymś. Tylko przedstawia ogólne ramy teoretyczne i w mojej opinii robi to dobrze.
WILDing to trudna umiejętność i pewnie stąd bierze się brak dokładnych tutoriali how to, niewielu ludzi to potrafi. No i do tego dochodzą różnice w indywidualnej psychologii -- jednej osobie szczegółowy opis będzie pomagał a innej nie.
Być może DL nie umie