Wpis z mikrobloga

Co? Alan się zgodził na wszystkie moje warunki? Widzowie nie piszcie mi teraz o Alanie, my teraz chcemy kontynuować projekt, patrzcie, jakie fajne bransoletki dla was zrobiliśmy, aaaj bo wy nie rozumiecie widzowie, Alan nabrał wiatru w skrzydła po wygranej z wiewiórem i teraz będzie gadał, ale to nadal żaden przeciwnik dla władcy piekieł, zastanowię się, czy dam mu kiedyś walkę jak ładnie poprosi i przeprosi za wszystko to sie zastanowię i wezmę jego osobę pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
Heekate - Co? Alan się zgodził na wszystkie moje warunki? Widzowie nie piszcie mi ter...
  • 6
@44kr: no amadeusz nawet nie potrafił udusić lżejszego boksera z zerowym pojęciem o parterze takze nadal alan > ferrari. Alanik to przynajmniej z kolegami w szopie trenuje, a ambrozy ferrari jeździ po tej Tajlandii ćwiczy z różnymi kbabibami i #!$%@? jeden z tego wychodzi.
@peter1616: Nie ma to jak pisanie przed walką jak to Łaszczyk go zdominuje itd a teraz po tym jak ledwo wygrał walke tłumaczenie że on jest bokserem nie zawodnikiem MMA sratatata, i wychwalanie Anala że znokautował typa który stójkę od samego początku miał co najwyżej średnią jak na freaki nawet i jest parterowcem. Chociaż dla wielu z was Wiewiór tu był duzym faworytem więc już to daje do myślenia XD