Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem zainteresowany kupnem mieszkania w bloku który jest jeszcze budowany, termin oddania za około rok. Czy jest możliwość wzięcia kredytu w tym momencie na samo mieszkanie a dopiero za około rok dobrania na wykończenie? Bo nie chciałbym przez ten rok płacić wyższej raty tym bardziej że będę musiał nadal wynajmować mieszkanie. Taka opcja w ogóle wchodzi w grę?

#kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie
  • 4
@OsiemPiec: Jak jest w budowie to masz wypłaty w transzach więc tę przeznaczoną na wykończenie możesz wziąć na końcu. Dodatkowo teraz często deweloperzy mają oferty płatności najpierw 20-30%, a na koniec reszty.
@bizancjo: o nie pomyślałem w ogóle o tym. Wprawdzie ten developer wyskoczył mi że transze maja być cztery, co miesiąc czyli całość jeszcze dużo przed końcem ale to nie znaczy że Trzeba na te warunki przystać. Dzięki.
Mirki, jestem zainteresowany kupnem mieszkania w bloku który jest jeszcze budowany, termin oddania za około rok. Czy jest możliwość wzięcia kredytu w tym momencie na samo mieszkanie a dopiero za około rok dobrania na wykończenie? Bo nie chciałbym przez ten rok płacić wyższej raty tym bardziej że będę musiał nadal wynajmować mieszkanie. Taka opcja w ogóle wchodzi w grę?


@OsiemPiec: Tak, jest taka możliwość, wiąże się to jednak z ponownym badaniem