Wpis z mikrobloga

- brak pomysłu na siebie i planów na życie
- brak perspektyw
- brak dziewczyny
- brak seks koleżanek fwb lub ons
- 0 powodzenie na tinderze, badoo etc.
- studia magisterskie, które męczę na siłę i nie wiem czy zdam ten semestr
- brak możliwości zostania ćpunem, bo nie mam dojścia do takich rzeczy
- znajomi tylko na uczelni, poza nią kontakt niemal 0
- #!$%@? w Lola żeby zabić czas w ciągu dnia
- #!$%@? zegar biologiczny
- nie wiem po co ja żyje
- nic nie sprawia mi radości
- jeśli dzień urodzin spędzam w mieście, gdzie mam studia to chleje wtedy w samotności przed laptopem w pokoju
- To ja lvl 24 i tak wegetuje od lat
#depresja #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #przegryw #studbaza
  • 44
@Felixu: jak sobie poukładasz w głowie, to i kobieta się znajdzie (zazwyczaj przypadkiem). LoL out, gierka dla bezmózgich malpiszonow i marnowanie czasu - zamiast tego poszukaj sobie jakiejś zajawki, któraś może da Ci radość i satysfakcję. Kolekcjonowanie czegoś, rysowanie, modelarstwo, siłka, bieganie czy tam jakiś crossfit - wkrecasz się w temat i poznajesz ludzi. Tylko błagam, nie kieruj się tym czy w świecie danego hobby jest dużo kobiet, bo to już
@kimunyest95: Ale głupie pieprzenia, marnowanie czasu jest jak najbardziej ok, sam gram w WoWa od 2009, nigdy w sumie w nic nie bylem jakoś super wkręcony a nigdy problemu z kobietami nie miałem. Kolekcjonowanie, malowanie, sranie xD To wszystko jest takim samym marnowaniem czasu jak granie, tylko nie jest graniem w gierki. Jeszcze brakowało, żebyś dorzucił, że oczekujesz od niego dobrej whisky za swoje bezużyteczne i debilne rady, normictwo jak małpy,
@Marvel7: nie napisałem, że granie w gry jest złe. Sam gram - chodzi mi o takie gry jak lol, który jest numero uno jeśli chodzi o toksyczną społeczność i mocno uzależnia ze względu na zaimplementowane mechaniki rozgrywki (grałem długo, wiem).

@przybywam_z_przeszlosci: podałem przykłady, może to być cokolwiek innego. Chodzi o poznawanie nowych rzeczy, po prostu próbowanie jeżeli dotychczas miało się klapki na oczach. Poza tym chlopie, graj sobie w tego