Wpis z mikrobloga

Ile haraczu biorą od Was księgowi w takim standardowym B2B (ryczałt) do 10 faktur? U mnie 250zł z VATem, widzę że nawet i za 150zł można znaleźć. Do tej pory nie chciało mi się zmieniać, no ale coś ostatnio bąknęła o podwyżce symbolicznej 50zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i już mi się to nie podoba.
#programista15k
  • 12
@Barok: mam fajnego księgowego (wykopka zresztą :D) i kasuje mnie 150zł za ryczałt. to raczej tanio patrząc, że ludzie #!$%@?ą po 2-3 stówki na jakieś infakty xD jakbyś chciał kontakt to priv
Jprd, ci co mając zarobki 20-30k i oszczędzają 50pln na księgowej, to chyba ta sama odmiana ludzi, co samochódem za półbanki kręcą się po okolicy żeby za darmo zaparkować, zamiast 10pln za parking zapłacić.
Odpowiadając na pytanie - płaciłem 300 netto przez infakt i nie narzekam. W przeciwieństwie do niektórych znajomych co szukali jak najtaniej i trochę se nerwów popsuli
@arsen-zujew: Zgdzam sie z tym, jakiś rok temu przeniosłem sobie konto w banku, bo zabolało mnie 30-50zł/miesiąc, przeniosłem do darmowego banku. No i okazało się ze co miesiąc przewalutowaniu byłem ok 50-150zł w plecy na kursie, wroziłem do starego.(plus tak że mam nowa znizke przez 2 lata :)) Także nie polecam szukania miodu w dupie. I jak wszystko jest OK i jestescie zadowoleni ale 50zł za drogo, to zostawcie jak jest.
@bb89 tak mBank prywatnie od prawie 20 lat
do JDG zacząłem na Alior nie polecam
potem mBank 2 lata
potem Nest pół roku, w miarę spoko ale na walutach gorzej
Teraz znów mBank
@zibizz1: negocjowałeś może kursy? bo ja u siebie w mbanku widzę ze średnio kurs kupna/sprzedaży jest około 1.5 grosza gorszy od cinkciarza czy walutomatu