Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie! Największymi patriotami są kosmopolici! Oczywiście według dra niehab. Pjotera


@vZGLSjkzfn: Mickiewicz w Panie Tadeuszu miał na ten temat inne zdanie. Pewnie za chwilę odkryje w sobie hrabiego.

Mówi co mu ślina na język przyniesie. Raz pochwali Dmowskiego i nazwie się narodowym liberałem, a potem powie, że nacjonalizm bad, żeby inni też go lubili.


@Ignacy_Patzer: Dokładnie.

@Ignacy_Patzer: mnie ciekawi dlaczego ostatnio sie tak zesrał na kosciół, czyżby go ksiądz
@jozef-dzierzynski: A skończyło się tak, że po tym krótkim epizodzie konserwatyzm.pl zaczął się modlić za niego. xD

A poważnie mówiąc masz rację. Pozwolę sobie wkleić tu treść innego wpisu z rozmowy z @matluck: dzisiaj.

"Powiem tak, serio poświęciłem parę dni na zgłębianie fandomu Pietrasa. To są różni ludzie. Zaryzykuję tezę, że ich wcale nie łączy żaden liberalizm, tylko... ANTYKLERYKALIZM. Serio. To jedyny pkt. wspólny jaki zauważyłem wśród 80% profili jakie
@bkce: wielkie umysły myślą podobnie, też mnie naszło na analize jego fanów, ale #!$%@?, nie chce mi sie. Niemniej to bardzo ciekawy wniosek, może pioter zrobił swoje analizy i wyszło że trzeba walić w kosciół. Co będzie następne, zacznie pisać do NIE? Albo do faktów i mitów może XD
@jozef-dzierzynski: Fakty i Mity chwalił ostatnio, że lubi.

Zdradzę ci więcej, nawet nasz sympatyczny Pablo też z tego korzenia się wywodzi. Kurde, sam jestem ateistą, ba fanem wielu szatanów. Mimo to jakoś mojego jestestwa nie buduję wokół kościoła, nawet tego instytucjonalnego, bo zwyczajnie nie ma wpływu na moje życie. xD

https://www.youtube.com/watch?v=jFySIRMJP1U&list=PLePr5byHhw0Jyrsxf04PhpRI55Vr1b_H7&ab_channel=NocneRadio

AAAA Pablo czy jak tam wołali cię po nazwisku w Nocnym Radio - Skała, jakbyś twierdził, że to tylko dlatego
źródło: 2023-02-17_21h24_47