Wpis z mikrobloga

@Mandarex sam fakt że potrafisz określić psa "najbardziej znienawidzonym" juz świadczy o twojej chorobie. Nienawidzić można ludzi i tylko ludzi. Podobne uczucia do zwierząt mają tylko chorzy psychicznie #!$%@?. Na przykład kochają stawiając psy na równi albo i wyżej niż ludzi, albo właśnie nienawidzą. Współczuję. Są jednak specjaliści którzy mogą ci pomóc. Zgłoś sie do nich zanim będzie za późno.
@zeemzy nie "nienawidzę" psów bo to nie są ludzie. Nienawidzę psiarzy patusow, którzy puszczają psy samopas przez co giną dzieci. Taka różnica. Szczeka pies, a nie człowiek. To może być trudne do rozróżnienia dla kogoś kto ich porównuje. Sa od tego specjaliści.
Na przykład kochają stawiając psy na równi albo i wyżej niż ludz


@Ziutek_Grabaz: Możesz pluć ile wlezie ale ludzie z reguły biorą odpowiedzialność za jakiekolwiek życie które mają pod opieką. Wyżej cenię swoje rybki niż życie randoma z internetu. Co do sprawy to dla mnie nie ma różnicy czy potrąciła dzika, psa czy człowieka bo niezależnie od sytuacji zareagowałaby tak samo. Samochód nie jest dla takich osób
@maad i to się właśnie powinno leczyć bo jest różnica czy potrąciła zwierze czy człowieka. Zwlaszcza ze to zwierzę powinno byc pod czyjąś opieką, a nie było. Skoro wlasciciel sie nim nie przejmuje to inni tym bardziej.
bo jest różnica czy potrąciła zwierze czy człowieka


@Ziutek_Grabaz: Jaka to jest różnica skoro z powodu klikania w telefon i kompletnego braku czytania drogi coś rozjechała? Przypominam, że powodem dla którego Polak był skazany na dożywocie w UK nie było zdarzenie drogowe i śmiertelny wypadek, a właśnie to że powodem było klikanie w telefon

Skoro wlasciciel sie nim nie przejmuje to inni tym bardziej


@Ziutek_Grabaz: To tak nie działa i
@Frettka lol, jesteś tak durna, że swojego wysrywu na mnie nie umiesz napisać pod właściwym wątkiem. XD

Co do nauki przepisów miałem oczywiście na myśli te kulinarne. Obsługa wykopu dla Ciebie jest wyzwaniem, a co dopiero prowadzenie auta, czy nie zachowywanie się jak rozemocjonowana zwierzę.