Wpis z mikrobloga

#przegryw Codziennie coś mnie boli od miesiąca. Dzisiaj oko. Od miesiąca chodzę po profesorach i robię badania. Wyszła mi stłuszczona wątroba, złe cholesterole, cukier wynik niejednoznaczny ale podwyższony, próby wątrobowe 3/5 złe, lewe płuco pracuje mi o 30% gorzej i nie wiadomo czemu po badaniach. Gdzie nie pójdziesz tam ci chorobę znajdą. Nie wiem skąd te bóle brzucha i biegunki, jeszcze krwawiłem niedawno. #!$%@? takie życie #zdrowie #choroba
  • 9
@Evarrrez: piwnica komputerowa i niewyleczalna depresjo-nerwica, #!$%@? żarcie i brak sportu rozwalilo mi zdrowie najpewniej.
@Dafiq nie umiem wspolpracowac w takich badaniach na zywca, musialbym byc znieczulony
@SOLDIER_OF_FROGTAN akurat nigdy nie chleje ani nie pale, ale zarlem mase fast foodow i ewentualnie slodyczy
@dzienjakcodzien kiedys mialem hipochondrie, teraz gdzie nie pojde to cos wyjdzie zlego
@SOLDIER_OF_FROGTAN: stluszczenie stluszczeniem, ale mam nieskonczone inne dolegliwosci. stluszczenie powoduje zaparcia, ja mam biegunki, bole brzucha sa niemozliwe przy moich wynikach watrobowych tez wg spęcjalistów. Krwawien tez nie moge zignorowac. Najlepiej byloby zresetowac parametry bo to cialo sie rozpada. Nie umiem sie przyzwyczaic do zycia z bolem fizycznym, psychiczny mam od lat i mi wystarczal.