Wpis z mikrobloga

@ivan777: to rzeczywiście cebula. Kuźwa mieszkanie jakby kupił to i za 5 lat może sprzedac a włożona kase w kredyt odzyska albo będzie do przodu a z tych ubrań, które kazdy ma gdzieś nic mu nie zostanie.

Co za bieda umysłowa. W UK gdzie ludzie maja w dupie jak ktoś się ubiera? Zalozylby tureckie podrobki i nikt by się nie poznał. Tu kobiety wychodzą po mleko w podarych pizamach i klapkach,
@ivan777: naprawde trzeba niezle kombinowac i trollowac zeby sie dzis w internetach wybic xD

Tu kobiety wychodzą po mleko w podarych pizamach i klapkach, nieuczesane i nikt nie zwraca na to uwagi.


@Kubilaj_Chan: no jednak chyba zwraca, bo regularnie czytam na vipok jak to laski w podartych pizamach chodza do sklepow ( ͡º ͜ʖ͡º) a potem narzekanie ze brytyjki o siebie nie dbajo.
moim zdaniem
@paweucio: budzą słusznie, bo marki premium często mają specjalne gałęzie produkcji do tworzenia takich szmat dla p0laków z rozwalonym na klacie napisem np. gucci, boss, czy polo. Nieraz miałem w rękach tego typu produkty (ciężko to ubraniem nazwać) i to się rozlatuje w rękach xD

Zresztą marka premium to nie to samo co marka o wysokiej jakości.
@ivan777: XDDDDDDDDDD

2023

myslenie ze gucci to marka premium

XDDDD mam nadzieje ze tego nie robicie - przeciez to ubrania dla cyganow, arabow i innych azjatow ktorych starzy sprowadzaja je z wietnamu na handel.
prawdziwe marki premium to sa takie marki o ktorych taki gosc nawet nie slyszał i za 1000 GBP to tam sie moze koszulke kupi.
prawdziwe marki premium to sa takie marki o ktorych taki gosc nawet nie slyszał i za 1000 GBP to tam sie moze koszulke kupi.


@pieknylowca: Samo posługiwanie się i pogoń za określeniami "Premium", "Vip", "Elite" itp. Moim zdaniem świadczy o bardzo niskim poczuciu własnej wartości i chorym światopoglądzie. Niezależnie czy koszulka kosztuje 100 czy 1000 eur. Dotyczy to zarówno ludzi ubogich jak i bogatych.
@ivan777: Trol nie trol, a ja radził bym zająć się swoim życiem a nie patrzyć i komentować innych , czy on żyje w aucie, karawanie czy w domu czy ubiera się markowo, czy na stoisku u turka a być może chodzi po charity shopach to jego sprawa. Jak ma taki styl życia to możemy mu tylko gratulować że radzi sobie i jest sobą.
Więcej luzu ludzie