Wpis z mikrobloga

  • 0
@janek_kos: haha, cwaniaczku czemu zmiękła ci rura i skasowałes pytanie? :)
Dla wiadomości innych, pytał "a co ważnego wydarzyło sie", nie czytajac nawet pierwszego zdania, które komentował :D
@widmo82: Skasowałem bo se wczesniej przeczytałem, ale potem zauwazylem ze się dosrałeś

I tak, napisałem co się wydarzyło, bo wyobraź sobie że #!$%@? nie mogę skakać po necie tylko sobie na wypoku odpowiedziałem na powiadomienie. Pomijam fakt, że zamiast normalnie odpisać to się #!$%@?łeś jak na elektrodzie.

I tak...zmiękła mi rura jak jasny #!$%@?, wypok sirjus biznes.
W tym czasie banki lecą na pysk, giełda również.


@widmo82: no i co z tego? jak nie masz hajsu na giełdzie to co cię ona obchodzi? tym bardziej takie coś jak gpw xd leci głównie wig-banki, 0,7% spadku na wig30 to wiesz.
  • 0
Skasowałem bo se wczesniej przeczytałem, ale potem zauwazylem ze się dosrałeś


@janek_kos: haha, ale krecisz. Zadałes pytanie do mojego wpisu, gdzie w pierwszym zdaniu masz odpowiedz. Połapałes się, że zachowałes się debilnie wiec skasowałeś :D
Oczywiscie nie przyznasz się, wolisz napisać, ze ktoś na twoje debilne zachowanie jak zareagował to: dosrał się :)
Zmień pieluche xD
Urobiasz się w swoim gównie i brniesz głębiej i głębiej :D
@widmo82: Masz więcej niż 80 IQ?

Zadałes pytanie do mojego wpisu, gdzie w pierwszym zdaniu masz odpowiedz.


A to, pierwsze zdanie gdzie niby jest odpowiedź:

tvp.info milczy o opinii TSUE w sprawie banków.


Zapytałem co się wydarzyło, co to za opinia? O czym mówi? Jest negatywna/pozytywna dla banków? Nie zadawałem tych 3 pytań wprost, ale to chyba oczywiste o co chodzi dla kogoś z IQ>80 - Jak w dalszym ciągu myślisz
  • 0
@janek_kos: nie pogrążaj się
To info to o "opinii TSUE w sprawie banków", przecież nikt ci tu nie zrobi wykładu na godzine xD
Nie pajacuj. To bardzo ważna opinia i chodziło o przemilczenie tego faktu w TVP a teraz wijesz się.
Skończyłem z tobą.
a za "#!$%@?" i brak szacunku: #czarnolisto