Wpis z mikrobloga

Jako że hipokryzja jest rzeczą ludzką, proponuję zabawę:

„Wymień rzeczy, które robisz samemu, ale niesamowicie wkurzają cię, gdy robi je ktoś inny.”

Ja zacznę:

-słuchanie muzyki tak głośnio, że dokładnie słuchać ją u sąsiadów za ścianą;
-głośnie smarkanie blisko innych osób;

Z rzeczy, których nie robię, ale robią osoby w moim otoczeniu:
-bekanie i pierdzenie przy jedzeniu z innymi ludźmi;
-ciągłe spóźnianie się na spotkania czy podczas wspólnego grania online, szczególnie typu: „ja już jestem ale jeszcze skoczę do toalety, zapalę i podejdę szybko do sklepu po piwo”

#glupiewykopowezabawy #heheszki #polska #praca #pracbaza #wykop
  • 52
@wqeqwfsafasdfasd: wokół pełno ameb, które robią to:

1. idziesz za kimś a idiota się znienacka zatrzymuje: na ulicy, chodniku
2. Idioci wpatrzeni w telefon jakby mieli hotline z Putinem i weź na nich zwracaj uwagę, inaczej wejdą w ciebie
3. psiarze puszczajcy psy bez kagańca
4. palacze, którzy nie respektują wyznaczonych miejsc, najgorsi idioci palący na przystankach, którzy muszą ciągnąć do ostatniej chwili, potem wsiadają i zionie ci taki przed nosem,
@wqeqwfsafasdfasd: mialem robic kiedys kanal na youtube o glupich (nie przemyslanych) zachowaniach ludzkich.
Odnosnie hipokryzji strasznie mnie drazni i staram sie nim nigdy nie byc, jak cos robie zle to sie przyznaje.
Tak łamię przepisy - czasami przekraczam predkosc, ale nigdy nie rozmawiam przez telefon (w rece) w samochodzie itp.
Nie udaje, ze jestem katolikiem, ale nie rzucam kamieniami na tych co sa (inna sprawa jak ktos jest kato, obwinia innych
Wymień rzeczy, które robisz samemu, ale niesamowicie wkurzają cię, gdy robi je ktoś inny.


@wqeqwfsafasdfasd:
Zajmowanie ostatniego wolnego miejsca na parkingu kiedy ktoś Cię ubiega bo musiałeś np. puścić pieszych.

Jak ja się wbiję to zawsze znajdzie się wymówka w rodzaju "miał mnie z prawej więc to ja miałem przed nim pierwszeństwo!" a jak ktoś mi się wbije to "ej kurła, byłem pierwszy a kto pierwszy ten lepszy!"