Wpis z mikrobloga

@Lefty: tak, wersje z napisami są absolutnie unwatchable w 3D - z jakiegoś powodu 3D jest rozmyte w tych wersjach i obraz widzi się potrójnie- z dubbingiem tego problemu nie ma. A byłem na tym filmie za dużo razy. Najlepiej sobie zrobić 2D + napisy, a potem 3D HFR z dubbingiem. Wersja 4DX jak komuś nie szkoda pieniędzy i lubi jak miota nim jak szatan ( ͡° ͜ʖ ͡
@malronos: nie chcę Cię martwić, ale chyba powinieneś zbadać wzrok xd albo trafiłeś na jakąś fizycznie lewą kopię filmu, bo jak byłem na tym awatarze w 3D z napisami to nawet przez sekundę nie było takiego problemu o którym mówisz, oglądało się absolutnie normalnie jak każdy inny film z napisami
@Lefty: byłem na nim 4 razy z napisami i za każdym razem to było, znajomi też to zauważyli - i problem był na kilku salach. Dalszy plan był potrójny. Na wersji z dubbingiem było cudownie.
@malronos: no to nie wiem, to bardziej brzmi jakbyś opisywał ekran bez okularów 3D xd ja byłem raz w multikinie i cały ekran razem z napisami w 3D był wyraźny i dobrze się oglądało
@Lefty to może w multikinie bylo lepiej. Ja byłem w cinema city. Wyglądało to tak jakbym jednocześnie miał zalożone i zdjęte okulary. Nie pamiętam już czy w heliosie też tak było (chyba nie), ale na pewno było widać migotanie ekranu w jaśniejszych scenach. Straszna loteria z tym filmem.