Wpis z mikrobloga

Siema, mam problem ze znalezieniem pracy, nie dla siebie a dla ojca, od dłuższego czasu prubójemy coś znaleźć i po prostu jest #!$%@?. Dla jasności mój ojciec to nie robal bez wykształcenia, przez ostatnie lata pracował jako agent nieruchomości, więc praca taka bardziej biurowa, fizycznie też wiele lat pracował przy różnych produkcjach, jest ekonomistą i podchodzi pod 60 lat, od kilku mięsięcy prubójemy znaleźć jakąs fuche ale no poprostu wszędzie jest odtrącany, szukałem na olxach,pracuj pl i innych gównach, wysyłal dziesiątki zgłoszeń z cv i listami motywacyjnymi, już dawno poddaliśmy sie w znalezieniu czegoś z nieruchomościami bo albo chcą młodych albo ludzi ze swoimi działalnościami, co mogę zrobić?Już szukam rzeczy typu kierowa, żeby jakieś dostawy czy coś ale no dalej nigdzie nie przyjmują, jestem ze śląska i szukam w swoich pobliskich miastach bo nie uśmiecha sie mu raczej praca 300km od domu, ani z dwugodzinnym dojazdem, ale może jednak to jedyna opcja? Ponownie podkreślam, że ojciec nie jest jakimś robalem bez wykształcenia i kultury, dlatego dziwi mnie, że rynek pracy jest tak wybredny, jeśli ktoś ma jakiś pomysł, lub może w jakiś sposób pomoc to prosiłbym o napisanie bo ja niewiem już gdzie mam szukać
  • 48
@lmaoeveryday: Skoro pracował jako pośrednik, to co za problem założyć JDG ?, skoro tu go mogą przyjąć po spełnieniu tego warunku, to po co szukać na siłę czegoś innego. No chyba że był na Uop w jakimś biurze i miał hajs za samo odbieranie telefonów. Na JGD jednak trzeba się po mieście naskakać żeby zarobić.
ogolnie nie chodzi tylko o to gdzie moze pracowac, bardziej jak lepiej znalezc jakies oferty pracy, niewiem moze olx i pracujpl paradoksalnie nie sa do tego najlepsze, moze zle szukam niewiem