Wpis z mikrobloga

Wykopki to jednak debile są XD @Nie_RabarbaR pisze, że pomysł, że kilka niezidentyfikowanych obiektów oznacza inwazję z kosmosu jest kretyński, a głąby freethinkerskie z wykopu na to: POCZYTAJ SE MUFON, OCZY OTWÓRZ, PADAROKS FERM JEGO (#pdk), PENTAGON, reeee XD Nikt przy tym nie neguje, że życie pozaziemskie może istnieć, tylko jak ktoś puka do moich drzwi to raczej sąsiad, listonosz albo jakiś znajomy; raczej mała szansa, że to Thomas Edison albo Jacek Krzynówek, a tymczasem wykopki to właśnie zwolennicy takiej teorii Jacka Krzynówka XD Obcy se przylecieli polatać w oktagonie, żeby ich jakiś F-16 zestrzelił nad Michigan, kisnę xD

#ufo #usa
JaredXxX - Wykopki to jednak debile są XD @Nie_RabarbaR pisze, że pomysł, że kilka ni...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-15 095726

Pobierz
  • 34
a głupcy na tagu orzekli, że to mogą być kosmici, nie mając cienia dowodu


a nie mogą w obliczu informacji jakie dostaliśmy? przecież na wszystkie pytania o ufo odpowiedziedź brzmaiła "niczego nie wykluczamy"

Pozwolę ustalić to służbom kontrwywiadu, ale ja niczego nie wykluczam - stwierdził VanHerck w odpowiedzi na pytanie o pozaziemskie pochodzenie obiektów zestrzelonych przez amerykańskie siły powietrzne w ostatnich dniach.


w obliczu takich informacji to sam wychodzisz na głupca

Ja
@Zielony_Ogr: jesteś typie bajecznie wręcz tępy XD Łatwiej ci w sumie będzie udowodnić, że tym balonem leciał Adam Małysz, bo o nim chociaż wiadomo, że istnieje i przebywa na Ziemi XD W przeciwieństwie do superinteligentnych form życia zestrzelonych przez ziemski myśliwiec XD W sumie to ja se też mogę tak powiedzieć jak pan generał - ekhem, ekhem: nie wykluczam że koło domu zielonego ogra jest teraz tornado. Boisz się wyjść? (
@Zielony_Ogr @JaredXxX jak upublicznią co to jest, to można być pewnym wówczas na 100%
Na razie chodzą pogłoski że być może są ( kolejność wg mnie od najbardziej prawdopodobnej możliwości do najmniej):
1. chińskimi dronami/balonami szpiegowskimi
2. rosyjskimi dronami/balonami szpiegowskimi
3. komercyjnymi dronami/balonami
4. badawczymi dronami/balonami
5. obiektami obcej cywilizacji

Żadnej opcji nie można wykluczać.
@Pabick: no żadnej, ale jakby lokalne gremium umiało czytać, to by wiedziało, że ja tej opcji nie wykluczam tylko uznaję za niedorzecznie mało prawdopodobną w przeciwieństwie do ekspertów z tagu, którzy tu wczoraj nawet opracowali teorię z podróżą w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a do notatki dołączysz też cyctat, czy znajduje się on w zakamarkach twojej dupy z której go wyssałeś?


i nawet to jest bardziej prawdopodobne, bo o mojej dupie wiem, że jest na Ziemi i istnieje, podobnie jak twoja niezmierzona głupota XD
@Pabick: ja w sumie mam podobny ranking, ale dodałbym jako przedostatnie "inne wyjaśnienie, którego się nie spodziewamy". Z obcymi jest ten problem, że ciężko o jakikolwiek aksjomat w tej teorii - czy istnieją, czy da się ich zestrzelić, czemu akurat teraz mieliby się pojawić, czemu "tylko dryfują" itd. Brzytwą Ockhama tu się praktycznie wszystko da pociąć.

@Zielony_Ogr ogruniu mój słodki, nie przeszkadzaj jak mądrzejsi rozmawiają - nie mam całego dnia na
@JaredXxX: w przypadku pochodzenia rosyjskiego lub chińskiego, bym się raczej zastanawiał, jakie przeznaczenie mają takie obiekty, a że poruszają się nad bazami wojskowymi, można brać pod uwagę opcje:
- szpiegowania
- broni EMP niszczącej urządzenia elektryczne
- jamming urządzeń radiowych (to często jest zgłaszane przez pilotów)
- jakiś rodzaj małej taktycznej broni atomowej/wodorowej/neutronowej

Wiadomo że nie generują żadnej komunikacji radiowej, czyli oznacza to, że pracują na nasłuchu by aktywować się wówczas,
@JaredXxX:
a ustaliłeś już własną wersję? bo na razie to sam sobie przeczysz

Że są w środku czego? Tego cylindra, oktagonu, czy co tam złowili? No ja właśnie uważam, że nie są - o tym wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


jakby lokalne gremium umiało czytać, to by wiedziało, że ja tej opcji nie wykluczam tylko uznaję za niedorzecznie mało prawdopodobną
@Pabick: wczoraj w Rzepie był wywiad z gen. Drewniakiem - on stawia na test reakcji; nawet nie antypelotki, ale samej reakcji i procedur, tym bardziej że jego zdaniem warunki meteo były idealne, by w razie czego na nie zwalić winę. USA też może oszczędnie dawkować informacje, gdyby się okazało, że np. Chiny tak banalnie i beztrosko sobie szpiegują, bo jest to bądź co bądź trochę kompromitacja USA :P

@Zielony_Ogr szanowny zielony