Wpis z mikrobloga

@fukinloner: hmm.. ja bym jednak obstawial, ze @Grooveer po prostu ma taki styl. Teraz troche odpuscil ale swego czasu niezle spamowal tag #koronawirus i co ciekawe informacjami PRO szczepionkowymi. nawet merytorycznymi i pokazujacymi, ze temat dobrze ogarnia. Tak gorliwie sie zaangazowal, ze niektorzy zaczeli sie zastanawiac czy to nie jest jakas agencja rzadowa albo nawet sam Bartosz Fialek xD takze IMO nie ruski troll. Raczej ma spojrzenie tysiaca twittow xD lub
to wyjaśnia fenomen ukraińskich trolli i "proukraińskich Polaków" np negujących Zbrodnię Wołyńską i bezczeszczących pamięć jej ofiar obrazkami "Wołyń Wołyń Wołyń" etc
Plus jest taki, że można wrzucać tego typu ludzi na czarną listę. Jeden klik i portal jakiś taki czystszy się robi. Wspaniała rzecz

@SyntaxError_: To wam czarna lista działa? Białek tylko niektórym naprawił czy co?
@GrafikaUltraHaDe: nie jestem rosyjskim propagandystą a jak odpowiedziałem rzeczowo i zgodnie z prawdą na pytanie o Wołyniu (czy znacie kogoś kogo przodkowie zostali zamordowani przez UPA) to zostałem tym obrazkiem zaspamowany i poinformowano mnie, że wcale nie znałem osoby, której pradziadka zabili Ukraińcy bo to przecież rosyjska propaganda
To wygląda tak, jakby ruskie trolle szukały takie eskalacji albo Ukraińcy chcieli ugrać dwie pieczenie na jednym ogniu