Wpis z mikrobloga

Uwaga #wysryw z rana

Denerwuje mnie podejście Europy do spraw ekologii. Oczywiście jest w tym jakaś racja bo planetę trzeba ratować i o nią dbać. Natomiast te wszystkie dziwne przepisy... Zakaz sprzedaży spalinowych aut w 2035, jakieś #!$%@? jedzenie robaków, jakieś LIMITY ŚLADU WĘGLOWEGO NA CZŁOWIEKA WTF.

Wiecie ile jest osób w Europie? Według googla W CAŁEJ EUROPIE jest 748 mln osób.

Sumując Indie oraz Chiny mamy już na pewno PONAD 3 MILIARDY OSÓB. A co tam się robi w kwestii ekologii? Wszystkie odpady do rzek, nawet te przemysłowe, syfią niemiłosiernie, produkują niepotrzebne gówno z plastiku, śmieci po prostu #!$%@?ą na ulice. Widzieliście jak wyglądają wysypiska śmieci w Indiach? Z daleka wygląda to jak GÓRY, a tuż obok miasteczko z mieszkańcami. Normalnie góry usypane ze śmieci. Na załączonym obrazku góra którą widzicie to po prostu śmieci. XD

Dlaczego więc my musimy żreć robale zamiast mięsa by obniżyć „ŚLAD WĘGLOWY” a tymczasem światowe elity jednym przelotem prywatnym odrzutowcem wytworzą tyle śladu węglowego co kilka osób cały rok jedząca mięso?
Powinniśmy się skupić na krajach w których nie istnieje coś takiego jak „segregacja i przetwarzanie śmieci” i jakoś ich uświadamiać, a nie tworzyć tylko jakieś dziwaczne przepisy które i tak nie uratują planety a tylko uprzykrzają życie Europejczykom.

Ale się #!$%@?łem czuje się jak greta ale ona to jebnieta jest

#ekologia #ekologialol #europa #polityka #chiny #indie #sladweglowy #jedzenieowadow #motoryzacja
LZBNZ - Uwaga #wysryw z rana

Denerwuje mnie podejście Europy do spraw ekologii. Oczy...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 5
Zakaz spalinowych to jedno ale gdyby ode mnie to zależało to bym wypier..olił 50% samochodów z miasta, no 1/3 na pewno. Pisze to patrząc przez okno na ocean złomu pod blokiem.
@LZBNZ: W mojej opinii politycy zabierają się do tematu ekologii od dupy strony.
Rozumiem zeroemisyjność itd., ale priorytetem powinno być uzyskanie obiegu zamkniętego jeśli chodzi o recykling odpadów.
Zaledwie niewielka część tego co sortujemy i wyrzucamy do śmieci zostaje ponownie przetworzona. Europejskie potęgi gospodarcze chwalą się swoimi wynikami w recyklingu, w praktyce eksportując całe tony odpadów do biednych azjatyckich i afrykańskich #!$%@?ów.
@LZBNZ: bo to jeden wielki scam i pretekst by wprowadzić nowe niewolnictwo, "oświecona" gawiedz, która wyciera sobie mordę nauką będzie krzyczeć i skandować, że tak trzeba. Zredukowanie emisji CO2 do zera w Europie i tak niczego nie zmieni i każdy zdrowomyslacy człowiek czy nieprzekupiony naukowiec to wie.