Wpis z mikrobloga

#ufo #teoriespiskowe #nwo
Polecam najpierw poczytać o nwo, projekcie blue beam i przygotowywaniu ludzkości na walkę z fikcyjnym wrogiem.
UFO to fikcja.
Dlaczego przez tyle lat dementowali, a teraz nagle zaczynają o tym gadać?
Część planu.
Najgorsze jest to, że nie stoję po stronie ani nwo ani wiernych Bogu. Zawsze brzydziło mnie, że nadprzyrodzone istoty decydują o ludzkości i dlatego mam #!$%@?, bo jestem wrogiem i Boga i Diabła.
  • 25
@DIO_: jak UFO to fikcja to tez ty jestes fikcja, bo we wszechswiecie jest tyle planet, ukladow slonecznych itp, ze myslenie ze jestesmy sami jest samolubne a jak dodac do tego fakt ile lat liczy sobie wszechswiat to latwo dojsc do wnioskow ze juz dawno mogli nas odwiedzic a że teraz mamy coraz wiecej technologi pozwalajacych obserwowac te zjawiska to mozemy cos wychwycic dajacego dowody na ich obecnosc
@kocurrek32: Nie rozumiesz. Nie uważam, że nie ma istot pozaziemskich. Chodzi mi tylko o to, że pojawienie się ufo akurat po covidzie, inflacji i w czasie wojny jest co najmniej dziwne, warto by przypomnieć sobie, że już lata temu ludzie pisali, że może to być część planu rządu światowego, używającego technologii blue beam, bowiem już kilku tropicieli spisków mówiło, że okolice 2025-2030 mają być początkiem pełnoprawnego NWO.
już lata temu ludzie pisali, że może to być część planu rządu światowego, używającego technologii blue beam, bowiem już kilku tropicieli spisków mówiło, że okolice 2025-2030 mają być początkiem pełnoprawnego NWO.


@DIO_: a poza tym wszyscy zdrowi? czapeczka nie uwiera za bardzo?
Lol, wierzycie w ufo


@DIO_: A co rozumiesz przez wiarę w UFO? Zobacz moje wpisy/komentarze w tym temacie to zobaczysz w co wierzę, a w co nie.
W to, że gdzieś istnieje inteligentna cywilizacja pozazmieska wierzę.
W to, że zielone ludziki kradnące krowy latają nad USA w żadnym wypadku nie.
W to, że zielone ludziki kradnące krowy latają nad USA w żadnym wypadku nie.


@some_ONE: To po co bronisz Kocureka w dyskusji ze mną? Przecież ja nie zaprzeczam inteligentnym cywilizacjom we wszechświecie,
@DIO_: Wyobraź sobie że ludziom nie ma potrzeby wdrażać "blue Beam, nwo, czy innych projektów" sami siebie wykończą zwyczajna nędza która po sobie pozostawiają. To raz . Wszystkie te teorie które czytasz zostały spisane na potrzeby brainsmashu i propagandy która obecnie wypełnia każdy aspekt naszego życia.
I to o czym chcesz powiedzieć to się nazywa wojna porzucenia ograniczy ona w sposób kontrolowany populację na ziemi do ilus tam mln.
@DIO_: pewnie ujawnieni obcy mają być jakimś autorytetem, który wskaże na potrzebę stworzenia rządu światowego, że jak mamy dać radę w kosmosie, jak jesteśmy nawet podzieleni w skali naszej planety itd.
@DIO_: nie wierzę, że Ci wielce oświeceni, którzy zaufali nauce, a nie głupim szurom, teraz będą mówić, że UFO istnieje i atakuje ziemię xD przecież to ostateczny dowód, że Ci ludzie ani przez chwilę nie myślą samodzielnie tylko powtarzają to, co im w TV "niezależne" media powiedzą. Te same osoby pewnie śmieją się z dziadków wierzących w propagandę TVP PIS. Szczerze powiedziawszy, to po ostatnich trzech latach mam większą beke z
Dlaczego przez tyle lat dementowali, a teraz nagle zaczynają o tym gadać?


@DIO_: Co dementowali, a teraz zaczynają o "tym" mówić?
@wilhelm99: widzisz głąbie niestety ale nie oglądam tvnu ani żadnej innej telewizji tak samo jak filmików z żółtymi napisami. Twój chłopski umysł może nie ogarnąć tego że na tym świecie istnieją ludzie którzy nie oglądają tv ale nie wierzą też w teorie wyssane z samego środka dupy. Na tym kończę rozmowę z tobą bo po pierwsze szkoda mi na Ciebie czasu a po drugie z doświadczenie wiem że z chłopskim rozumem