Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze \ () /

1. W naszym poprzednim wpisie informowaliśmy o tym, że jedno powiadomienie - w zależności od klikniętego obszaru - może kierować bezpośrednio do wołania lub (jeśli kliknięto w link) do głównego widoku wpisu lub znaleziska. Tak to działało w poprzedniej wersji serwisu. I niestety nie sprawdziło się. Zauważyliśmy, że wielu z Was wciąż gubi się w tych założeniach. Chcąc przejść do treści, w której Was zawołano, trafiliście na główny widok wpisu lub znaleziska, a nie tam gdzie o Was wspomniano.

Uprościliśmy więc to założenie. Obecnie powiadomienie zawsze kieruje do miejsca, w którym Was zawołano, bez względu na obszar w powiadomieniu, który klikniecie ᕕ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Zgłaszaliście nam ostatnio problem z otwieraniem powiadomień w nowej karcie - u wielu z Was taka możliwość przestała działać... Obecnie rozwiązaliśmy ten problem - powiadomienia można otwierać w nowej karcie! Nie planujemy tego zmieniać!

3. Wprowadziliśmy również poprawkę, która spowoduje, że osoby, tagi oraz domeny z czarnych list nie będą już widoczne w głównych widokach serwisu (strona główna, wykopalisko, mikroblog, hity, najnowsze znaleziska, obserwowane). Wiemy od Was również, że zależy Wam na przywróceniu możliwości zwijania komentarzy osób z czarnych list. Pracujemy obecnie nad tym rozwiązaniem, w kolejnych aktualizacjach poinformujemy Was o wdrożeniu tej poprawki ツ

A teraz czas na pytanie!
Wiemy, że licznie zakładacie kategorie własne ツ Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Co Wam się w nich podoba, jakie opcje chcielibyście dodać, a jakie zmienić? A może podzielicie się tutaj swoimi ulubionymi kategoriami z innymi Wykopowiczami? \ () / Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!


#wykopchangelog #walentynki #nowywykop #wykop #naprawiamy #internet
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze \ (•◡•) /

1. W naszym poprzednim wpisie informowali...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 199
2. Zgłaszaliście nam ostatnio problem z otwieraniem powiadomień w nowej karcie - u wielu z Was taka możliwość przestała działać...


@wykop: samo się nie popsuło, zrobiliście deploya bez wpisu o changelogu :D
@wykop: Błagam po raz kolejny... Przywróćcie możliwość tworzenia list w ulubionych.. Jak można było to skasować to ja tego nie rozumiem.

Wszystkie ulubione lecą do jednego wora. I jak mam teraz znaleźć coś co mnie interesuje. Skrolować wszystko z ostatnich dwóch, trzech lat? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Co Wam się w nich podoba, jakie opcje chcielibyście dodać, a jakie zmienić?


@wykop: Ja na przykład chciałbym się dowiedzieć jak to właściwie działa. Stworzyłem sobie kategorię 'Poznań', gdzie dodałem tylko ten tag: #poznan
I wchodząc do kategorii mam od góry trzy znaleziska, które dostały się na główną, czwarte jest takie, które sie na główną nie dostało, później znów kilka z głównej i jakieś, które się
@wykop dwie prosby
1. dodajcie link wykopu tez do zdjecia na stronie glownej , czesto otwiera sie wykopy w nowej zakladce i kiedys wystarczylo kliknnac na zdjecie a teraz tylko na tytul
2. co do kategorii:
- dodajcie mozliwosc aby dalo sie ustawic filtrowanie czy interesuja nas tylko znaleziska lub tylko mikroblog
- fajnie jak bym mogl stworzyc kategorie ktora obserwuje dany tag i dane osoby czyli np gielda plus pare innych
Wiemy, że licznie zakładacie kategorie własne ツ Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Co Wam się w nich podoba, jakie opcje chcielibyście dodać, a jakie zmienić?


@wykop: jak kliknę własną kategorię to powinno wyświetlać główną, wykopalisko i mikrolog w jednym miejscu.
osoby, tagi oraz domeny z czarnych list nie będą już widoczne w głównych widokach serwisu (strona główna, wykopalisko, mikroblog, hity, najnowsze znaleziska, obserwowane)


@wykop: A co z belką "Aktywne wpisy"? Wydaje się ona kompletnie wyłączona z jakiejkolwiek ingerencji. Każda zmiana jaką wprowadziliście od wystartowania wykop20 ją całkowicie ominęła - czarna lista na nią nie działa, plusy nadal są na niej czerwone...
@wykop:
- zmieniać sortowanie na tagach z Najlepsze na Wszystkie
- pamiętać wybór trypu nocny/dzienny
- wywalić plus który zasłania wszystko w tym przycisk wyślij komentarz
- odczytywanie wpisu powinno kasować powiadomienie o tym wpisie
- odczytanie powiadomien albo nawet ich skasowanie a kropka nadal się pojawia
@wykop Białek dlaczego nie działają powiadomienia w apce na androida?
Naprawisz to czy dalej mam komuś odpisywać jak mi się przypomni wejść w swój wpis?
Dlaczego w apce na androida nie mogę wyświetlić listy obserwowanych tagów?

Co to ma być?