Wpis z mikrobloga

Zrobiłem konto na badoo, wrzuciłem jakies lepsze zdjęcie i polubiła mnie fajna dziewczyna w moim typie - sprawdziłem jak wyglada korzystając z tej opcji, ze jak chce usunąć konto przez 3 dni mam free premium. Zamiast spróbować, zrobiłem to co zawsze czyli usunąłem konto przez strach jakiejkolwiek interakcji. Z mentalcelizmu nie da się wyjść @Rimbolo #przegryw
  • 14
@devast8r: nawet nie chodzi o ryj, też nie mam jakiegoś strasznie okropnego i brzydsi ode mnie mają tam konta. Wiem jednak, że cały czas schizowałbym, że dostrzeże mnie tam jakiś były gnębiciel ze szkoły i będzie się ze mnie śmiał, albo rozpowie to po mieście, heheszkując w stylu ej, Mati, widziałeś? Ten spierdox Anon dziewczyny szuka, ale beka! Dawaj, zrobimy fake konto jakiejś loszki i pośmiejemy się z niego.

A druga
Zemna jest podobnie zero dynaminy, nie umiałbym pisać z księżniczka. Ale proboje się przełamać i coś mnie blokuje. Widzę jakies normiki juz się śmieją pod moim postem klasyk
@devast8r: Najśmieszniejsze jest to, że do nabrania "dynaminy" wystarcza się #!$%@?ć jakimś opio. Żeby tak huop się czuł na trzeźwo, jak po tym świństwie, a nie że się boi wszystkiego, ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)