Wpis z mikrobloga

Mirasy standardowy post o narzekaniu że nie mam w co grać na switcha – z tą różnicą że gra mi się świetnie na switchu, ogrywam na wiele platformówek, do niektórych nawet wracam po kilka razy z różową i świetnie się bawimy

Brakuje mi natomiast na Switchu gier które byłyby „poważniejsze”, nie wiem jak to nazwać.

Chciałbym kupić Xboxa series S by ograć zajebiście wyglądającego wiedźmina, jakieś RDR 2, GTA, Dead Space, jakieś zombie może State of Decay itd takie gierki za mną chodzą od jakiegoś czasu. Natomiast jak kupie xboxa i sprzedam switcha to czuję że będę tęsknił za platformówkami – bo jakie platformówki można ograć na Xboxie? Dajcie znać jak znacie coś fajnego.

Dotychczas na switchu ograłem:
Crash bandicoot wszystkie,
Spyro,
Kirby forgotten land,
Yoshi crafted world,
Mario 3d world
Mario Odyssey
Captain toad,
Wiele gier LEGO,

I wydaje mi się że żadne z podobnych gier nie wychodzą na Xboxa? W co tam może grać miłośnik platformówek?

#nintendoswitch #xboxseriesx #gry #xboxseries #xboxone #xbox #nintendo #platformowki #pytanie
  • 10
@NewSadist: kupiłem na switcha yokelaylee za jakieś grosze, odpaliłem i jakoś mnie nie wciągnęło. :( Ten lisek też niezbyt ciekawie wygląda - też już patrzyłem na te dwie gry
@LZBNZ: Returnal na ps5 to prawie platformówka w sumie w 3d. Takie klasyczne gry właśnie to chyba Nintendo tylko ma. Myślę o Switchu żeby w coś pograć z różową. Przy ps5 srogo się zawiodłem, na głupim nesie wszystkie gry były na 2 pady, na n64 nawet na 4 na telewizorze o rozdzielczości ćwierć telefonu xD Jest na switcha duży wybór gierek do gry w dwie osoby? Ale takich zajebistych tytułów jakichś
@Adolf_HODLer: ja właśnie dzięki switchowi zaraziłem różową gamingiem

Zacznij od Yoshi Crafted World na dwóch, później Capitan toad treasure tracker na dwóch, później Kirby and the forgotten land na dwóch, ja taki zestaw zapodałem :D

No i ogrywamy jakieś tam inne typu Mario 3d world, mariokart, gry LEGO, sama gra w stardew valley. Od animal crossing się odbiła :D

Czasem przychodzą znajomi i gramy w mario party na najdłuższy tryb i
@LZBNZ: Przekonałeś mnie, kupuję Switcha. Wychodzi jakaś może niedługo nowa konsola od Nintendo? Mam kwadrat do urządzenia i inne wydatki, chociażby porzadny telewizor pod to kupię najpierw ale tymi tytułami przypomiałeś mi dzieciaka xD
@Adolf_HODLer: Miras tylko nie daj się zwieść.
To, że te gry wyglądają jak gry dla dzieci - to jest mylące. Owszem możesz ograć tę grę z dzieckiem (przejść od lewej do prawej), ale ogólnie poziom trudności nawet w takim Yoshi później jest konkretny, a my z różową próbując odnaleźć kolejny kwiatek z uśmiechniętą buźką sporo musieliśmy się nakombinować :D A niektóre poziomy to jest czysty haos na ekranie haha :D

Ogólnie
Też jestem fanem platformówek i to co mogę polecić to:
- Yooka Laylee and the Impossible Lair (jedna z lepszych platformówek jak dla mnie) - za to ta 1 część mi nie podeszła (dosyć monotonna była)
- Ori and the Will of the Wisps
- Donkey Kong Country: Tropical Freeze
- Luigi's Mansion 3
- Little Nightmares
- Unbound: Worlds Apart (dosyć trudna)
- Super Mario Bros. U Deluxe
- Super Mario