Wpis z mikrobloga

#barylkakrwi korzystacie z przywilejów HDK?

Dziś rano byłem zarejestrować się w przechodni - pomachałem legitymacją i ominąłem kolejkę. Ludzie się pruli, krzyczeli, że "oni też są honorowymi dawcami"... Jeden dziad chciał mnie nawet siłą odepchnąć od okienka.

Wchodzicie przed kolejkę, czy czekacie w myśl zasady "Polak jest pokorny i nie korzysta ze swoich praw"?

#zdrowie #nfz #polska #bekazpodludzi #heheszki
wqeqwfsafasdfasd - #barylkakrwi korzystacie z przywilejów HDK?

Dziś rano byłem zarej...

źródło: zhdk

Pobierz
  • 11
@wqeqwfsafasdfasd:

Moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad które
@makrel_gieldowy: W zeszłym roku pisałem skargę do nfz, ponieważ Pani z rejestracji miała w nosie moje uprawnienia ZDK i chciała mnie umówić do rodzinnego za bodajże miesiąc. Dostałem maila, że nfz kontaktował się z przychodnią i dyrektor placówki im powiedział, że tak nie było xD Tyle ze skargi.
"Jednocześnie świadczeniodawca zapewnił, że w przychodni przestrzegane są i respektowane
uprawnienia pacjentów do korzystania ze świadczeń poza kolejnością. Jeżeli jest to możliwe uzyskują
@A_R_P: mają takie zapisy, ale tam jakaś większa kultura :p przychodzę na konkretną godzinę i chyba 1-2 razy musiałem czekać dodatkowe 15 minut, więc w sumie książeczka wiele by nie zmieniła ;)