Wpis z mikrobloga

Całkiem komfortowo, kiedy nawet ruscy blokują mobilizację specjalistów IT, bo uznają ich za kluczowych dla funkcjonowania państwa. Tylko co ja będę jadł jak puszczą w kamasze wszystkich kierowców ubereats itp...?! Chociaż z drugiej strony gdyby u nas się coś zaczęło, to chyba bym się zgłosił na ochotnika do jakiegoś oddziału z dronami, bo bawiłem się nimi kilka lat temu.
#ukraina #wojna #programowanie #rosja #mobilizacja #technologia
fukinloner - Całkiem komfortowo, kiedy nawet ruscy blokują mobilizację specjalistów I...

źródło: jwr1982stuu81

Pobierz
  • 14
@fukinloner: To tak nie działa że jest oddział z dronami i sobie możesz wysłać Cv i dołączyć bo latałeś mavickiem xD Tam są zawodowcy ze specjalizacją pewnie po szkole wojskowej czy jakiejś lotniczej sam nie wiem. Poza tym dałbyś rade cały dzień siedzieć i zrzucać granaty i patrzeć jak te ruskie się tam wiją z bólu bo im dupę urwało xd? W internecie zupełnie inaczej to wygląda jak oglądasz sobie setny
@noopek2:

Poza tym dałbyś rade cały dzień siedzieć i zrzucać granaty i patrzeć jak te ruskie się tam wiją z bólu bo im dupę urwało xd?

Teraz już to robię.

W internecie zupełnie inaczej to wygląda jak oglądasz sobie setny filmik który nie robi na tobie wrażenia już a co innego jak musisz nacisnąć ten przycisk żeby zabić łajdaka w okopie.

Jeśli wiem, że ten łajdak przyszedł tu gwałcić, mordować cywili,
fukinloner - @noopek2: 
Poza tym dałbyś rade cały dzień siedzieć i zrzucać granaty i ...

źródło: 4fb

Pobierz
Tam są zawodowcy ze specjalizacją pewnie po szkole wojskowej czy jakiejś lotniczej sam nie wiem.


@noopek2: tam są ochotnicy lub ludzie z łapanki, którzy drony pierwszy raz widzieli w wojsku, po przybyciu na front. I to po obu stronach. Ci po szkołach (którzy też, swoją drogą, dronów na zajęciach nie mieli) w większości już gryzą glebę...
@noopek2: no także poszerz horyzonty bo widzę że dziwnie zakładasz że operator drona musi być z w wojska.Były informacje wcześniej że w razie wojny biorą operatorów do wojska z listy a na początku wojny dzieciak z Kijowa który miał drona pomógł na początku wojny.
@Aleale2: I co ten dzieciak z kijowa razem z duchem z kijowa na dronie latał czy co tam robił xD? Już pewnie na etat pracuje jako droniarz z granatami na sprzęcie z nato i morduje kacapów. Dziwnie zakładam że osoba która będzie miała obowiązki sterowania sprzętem za grube tysiące i zabijała intruzów musi mieć doświadczenie wojskowe chyba jakiś jestem bez horyzontów i wyobraźni czy coś xd Tam pewnie biorą samych co
Dziwnie zakładam że osoba która będzie miała obowiązki sterowania sprzętem za grube tysiące i zabijała intruzów musi mieć doświadczenie wojskowe chyba jakiś jestem bez horyzontów i wyobraźni czy coś xd


@noopek2: na szczęście przynajmniej zdajesz sobie sprawę, że jesteś bez horyzontów i wyobraźni...
jak wykopki tak piszą to przecież tak jest


@noopek2: w tej chwili obie strony walczą rezerwistami/poborowymi, bo zawodowi z jednostek rozwiniętych w lutym '22 w większości już polegli.
Generalnie używa się dronów, których przed rokiem nie było na wyposażeniu obu armii, więc w jaki sposób miano szkolić ich operatorów?

Tam są zawodowcy ze specjalizacją pewnie po szkole wojskowej czy jakiejś lotniczej sam nie wiem.


@noopek2: i to się zgadza. Nie