Wpis z mikrobloga

Zagadka - patrząc na wykres wskaż kiedy PiS przejął rządy w Polsce.

Zaraz przyjdzie jakiś pis0wiec, albo co gorsza oświecony obiektywny symetrysta spod znaku "nie jestem za pis, aleee" i będą tłumaczyć jak to po 2015 Polska wstaje z kolan.
Zatem krótko. Od 2015 w kraju nie ma polityków, którzy rządziliby mając jakąś wizje. Bo przekupywanie wyborców to nie rządzenie. Rozdawanie nieswojego hajsu na 500+; trzynastki czternastki i piętnastki to przekupstwo. Pis0wcy jedynie potrafią przeżerać kasę co widać po inwestycjach. Jak już za coś się biorą to jakieś idiotyzmy jak CPK, przekop mierzei wiślanej czy odbudowę pałacu saskiego.

#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz mentari - Zagadka - patrząc na wykres wskaż kiedy PiS przejął rządy w Polsce. 

Zaraz...
źródło: temp_file.png3580005185119131077
  • 63
Słyszeliście o kryzysie finansowym z 2007?


@mentari: Słyszeliście o kryzysie popandemicznym z 2020 i wojnie w Ukrainie z 2022 i 2023? /sarkazm

Co ma piernik do wiatraka? Zwyczajnie ośmieszyłeś się wklejając ubzdurane peany na temat nieistniejących sukcesów PO w odniesieniu do okresu 2015-2019 ubliżając od pisowców wszystkim, którzy wykazali iż jest odwrotnie. A teraz wycofujesz się fikołkami "ale było ciężko i kryzys 2007 roku."
@mentari: nie trzeba patzrec na wykres... wypieprzaja ponad 40 mln. rocznie na emerytury+ i 500+ i inne komuna+.
Dla porownania na zbrojenie szło 20 mld. rocznie.
Zamiast wrypać to w energetykę, szybką kolej, zbrojenie i spłatę długów Polski to przejedli te pieniążki.
@mentari: nie jestem za pisem ale …
ale trochę się interesuję wizualizacjami danych

to co pokazałeś - wykres zaczyna się nie od 0 tylko np. od 16 to manipulacja z jaką się chodzi np. na steerco :)

a wykres pokazuje że w Europie (bez wskazania np. krajów z naszego regionu) oscyluje wokół 20 a w Polsce wokół 19
@Phyrexia co ty bredzisz? Widzisz ten wykres?

Plusujesz brednię:

W latach 2007-2015 pomimo korzystnego dla Polski okresu światowego wzrostu gospodarczego, gospodarka polska rosła w mniejszym tempie niż kraje o porównywalnej wielkości gospodarczej.


Nie dość, że był największy od 100 lat kryzys finansowy to Polska i tak miała największą zmianę PKB. Dwie brednie w jednym zdaniu cytujesz i popierasz.
Pobierz mentari - @Phyrexia co ty bredzisz? Widzisz ten wykres?

Plusujesz brednię:
W latach ...
źródło: temp_file.png2674172269110343583
Zwyczajnie ośmieszyłeś się wklejając ubzdurane peany na temat nieistniejących sukcesów PO w odniesieniu do okresu 2015-2019 ubliżając od pisowców wszystkim, którzy wykazali iż jest odwrotnie. A teraz wycofujesz się fikołkami "ale było ciężko i kryzys 2007 roku."


@Phyrexia a wiesz co jest najlepsze? Że ten post ma na celu krytykę pis0wskich rządów. Wytłumaczysz czemu z taką wściekłością przeszłaś do ataku do PO? Nie pasowały ci dane do 2019. Dałem nowsze to też
@Phyrexia:

Jeśli tak by było, wszędzie byłby stałym procentem ustalonym z góry. Dlaczego zatem nie ma tam podanych kwot, ale jest odniesienie do PKB? Dlaczego wykres kończy się na 2019 roku? Czyżby dlatego, że wykres PKB pokazuje spadek popandemiczny więc na wykresie powyżej pokazałby się nagły skok w górę?


Ale fikołek. Ludzie serio nie umieją interpretować wykresów.
Słyszałaś o czymś takim, że jak się nie rozwijasz, to się realnie cofasz?
#!$%@?ąc
@mentari: Ale to Ty dzwonisz z kryzysem z 2007 roku.

Nie dość, że był największy od 100 lat kryzys finansowy to Polska i tak miała największą zmianę PKB. Dwie brednie w jednym zdaniu cytujesz i popierasz.


Czyli musisz być dumny z PiS, bo pobił ten rekord? (picrel) /sakrazm

Kiedy zrozumiesz, że Twoje argumenty tylko i wyłącznie pokazują Twoją ulubioną partię w złym świetle bo wypada gorzej od znienawidzonego przez Ciebie PiSu?
Pobierz P.....a - @mentari: Ale to Ty dzwonisz z kryzysem z 2007 roku.
 Nie dość, że był najw...
źródło: 4e16136a057f9b502239cfb44508dfa7911f41c3e8cd3a19219d02616b27de61
Wniosek z wykresu jest prosty- inwestycji nie ma


@To_ja_moze_pozamiatam: Nie. Wniosek jest taki, że nie rozumiesz kompletnie tego o czym próbujesz się wymądrzać. Inwestycji pomimo mniejszego procentu może być około tyle samo co rok temu albo i więcej. Wykres pokazuje, że ta kwota jest mniejszym procentem rocznego PKB, który znacznie wzrósł, a Tobie ubzdurało się, że nic nie zainwestowano.
Sugerowanie, że PO by tego nie #!$%@?ło.
Nie ufam ani post-PZPRowcom, ani satelickim partiom, ani populistom LepperoStonogoAgroUnijnych, ani Kremledracji, ani Razemkom, ani POPiSowi, bo by i tak to spartolili.
Ale to Ty dzwonisz z kryzysem z 2007 roku.


@Phyrexia jedno wielkie iks de

W latach 2007-2015 pomimo korzystnego dla Polski okresu światowego wzrostu gospodarczego, gospodarka polska rosła w mniejszym tempie niż kraje o porównywalnej wielkości gospodarczej


Ktoś tu wyjechał (nie wiem czemu) z takim tekstem. Zaplusowałas go i poparłaś.

Ja stwierdziłem, że to kłamstwo. W kontekście "korzystnego dla Polski okresu światowego wzrostu gospodarczego" przytoczyłem informację o kryzysie finansowym i recesji w
Pobierz mentari - >Ale to Ty dzwonisz z kryzysem z 2007 roku. 

@Phyrexia jedno wielkie iks d...
źródło: temp_file.png3547198195743407793
Wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku – wybory do Sejmu i Senatu. Na mocy postanowienia prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z dnia 17 lipca 2015, zmienionego postanowieniem z dnia 3 sierpnia 2015[3] odbyły się 25 października 2015[4][5].

Wybory prezydenckie w Polsce w 2015 – wybory prezydenckie w Polsce, w wyniku których wyłoniono szóstego prezydenta III RP.Na podstawie postanowienia marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego z 4 lutego 2015, pierwsze głosowanie (I tura) w wyborach
Tobie ubzdurało się, że nic nie zainwestowano.


@Phyrexia: Nic takiego nie napisałem. Tzn. no nie dosłownie. Nie mam na myśli, że inwestycji nie ma tylko że jest ich bardzo mało. Myślałem, że to oczywiste ale jak widać zawsze można łapać za słówka. Do tego ominęłaś cały sens mojej wypowiedzi. Brakło argumentów czy co?
Próbujesz ratować sytuację błędną interpretacją wykresu. Napiszę jeszcze raz to co olałaś- jeśli rośnie PKB to i inwestycję