Wpis z mikrobloga

#danielmagical chyba będę najstarszym wykopem ..jak to mój syn mówi..
Hejtuje się matkę Daniela a czy ktoś pomyślał o " syndrom Sztokholmskim ....Problem jest ich uzależnienie i syn ,który to bardzo dobrze wykorzystuje ..
W słowach z dnia wczorajszego " nie dam pieniędzy bo przepije "..
Czy Jego mama ma ograniczona poczytalność i ma " wyznaczonego kuratora / osbe ,który podejmuje za nią decyzję " ..czy jest ubezwłasnowolnieniona ..nie ..
Mlody człowiek ,który ma " łeb na karku " wykorzystuje swoją mamę....w sposób..
Napisze dobitnie ..dasz jesc i pić..a będzie wierna ..
Większość z Państwa mnie obleje hejtem ..opieka społeczna

Znęcanie psychiczne nad matka " uzależniona od alkoholu " ..
Przemyśleć..
Hejt na mej sobie wskazany
  • 17
@Aga7i9: czemu hejt? ja wycinam najlepsze akcje dla młodzieży, aby pokazać co alkohol robi z człowiekiem, rodziną i relacjami. To najlepsza antyreklama alkoholu
@bitrab hej ma dla być dla mnie ..czytanie ze zrozumieniem..I tak niech Pan pomysli ..mama uzależniona od alkoholu..
Pokazuje Pan całemu światu ( kupując alkohol) czy walczy o zdrowie ..Proszę pomyśleć o tej kobiecie ..jest człowiekiem a jej syn zeruje na jej uzależnienie..czy to lekcja dla młodzieży..owszem ..jak zarabiać na uzależnieniu ..nawet jeśli to kogoś mama
@Aga7i9: tam się przwinęło tylu aktorów, że można podać przykład w każdym wieku i każdej płci. Młodzi nie tacy głupi wiedzą o używkach więcej niż my. Dla mnie to świetny materiał antyalkoholowy i tego się trzymam. A Pani Gosia piła w ciąży czego przykładem jest Fas Daniela. Ciężarną matkę pijącą też mam bronić?
@Aga7i9 madka mówi " gluty lecą " i taki ktoś chce Urzędnicza zniszczyć..eh dzieciaku ..pomysl i przeczytaj co napisałam..zadanie..zrób tak aby jego mama się nie bała syna
@bitrab a ma Pan hejtowac ..bie znamy genezy życia Pani Gosi ..czy popieram ..picie w ciąży..nie ..Ale urodziła..nie oddala ..nie " usunęła " urodziło się dziecko ,które cierpiało ale nic nie definiuje jego podstawy
.Ważnej..Wymagającej..zarabiającego na mamy uzależnienie..chce pokazać tylko to że chcecie zniszczyć syna ..zabieracie się nie " od tej strony " sprawdzić formę jego wypowiedzi do mamy ..I zgłaszać
@Aga7i9 Ta mama, której Pani broni ma odróbki społeczne, których nie wykonuje. Za które znowu pójdzie do więzienia i będzie miała pretensje do całego świata. Psa miała zaniedbanego od 5 lat. Ma przynajmniej 2 dzieci z 2 facetów, teraz ma trzeciego, za którego bicie miała więzienie. Prawdziwa matka polka. Proszę jej pomóc jeśli wie Pani jak.
@bitrab będę bronić ta kobieta ma 50 lat i żyje pod dyktando syna .,który może da pieniadze albo nie .
Wiem że mieli psa Sonię..wiem ze pies zaniedbany ..ale teraz nie bardzo rozumiem..czy Wy bronicie dziecko ..Pana Daniela ?..
czy Pan oglądał live .?
Ja tak ..
jął zmienia się osba Pano Gosi jak do.mieszkania " wchodzi syn "?
Czy Pan noe uważa że tu się " włącza syndrom Sztokholmskim "?
czy