Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że wyborcza.pl publikuje #harlekinydlaprzegrywow ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poniżej fragment:

Miałam wielu partnerów seksualnych. Dziś wybieram ich bardziej świadomie". Młodzi z pokolenia Z opowiadają o swoim życiu seksualnym

Używam Tindera, ale wolę podejść do dziewczyny w barze - mówi Mikołaj. - Moje rówieśniczki nie wstydzą się zaproponować komuś seksu, a ja potrafię poprosić o to, co lubię w łóżku - zwierza się Maja.

- Niedawno zerwałem z dziewczyną i zacząłem intensywnie umawiać się na randki, nawet z czterema kobietami tygodniowo - opowiada Mikołaj. Ma 20 lat, kręcone, ciemne i długie włosy, charyzmatyczne spojrzenie. W wolnym czasie gra w teatrze, czyta sporo książek.

- Pytasz, dlaczego tak intensywnie? - kontynuuje chłopak. - Nie chodzi, jak sugerujesz, o podniesienie własnej wartości. Lubię po prostu poznawać nowych ludzi, słuchać ich historii.

Wiele spotkań kończy się seksem. - Przeważnie zaczyna się namiętnym pocałunkiem, potem dziewczyna pyta, czy pójdziemy do niej. Nieraz są to jednorazowe przygody, nieraz spotykamy się kilka razy. Raczej jako przyjaciele, którzy chodzą ze sobą do łóżka, niż związek.
Michail_Bialkow - Czy wiecie, że wyborcza.pl publikuje #harlekinydlaprzegrywow ?  ( ͡...

źródło: Miałam wielu partnerów seksualnych. Dziś wybieram ich bardziej świadomie

Pobierz
  • 2