Wpis z mikrobloga

@Demonx3: No Ator to chyba Chiński agent a Chinskie służby rozpowszechnia te bajki o małych zielonych ludzikach by zamaskować aferę balonowo szpiegowską. Rozumiem że Ator jest tak prochiński że #!$%@? ale te przegrywy wierzą w inne galaktyki, obce cywilizacje i wiarygodność KPCh. A z Haarpem foliarze pokazują się jako bezduszne skrzynki liczące na poklask. Jak by im się coś złego stało to by przestali chojraczyć za dobrze mają więc mogą mówić
@Skorvez_957_: „ale te przegrywy wierzą w inne galaktyki” co kur*@?? XDD
A mi się wydawało ze istnienie innych galaktyk zostało dawno udowodnione i jest naukowym faktem, ale cóż el prawakos wiedzą lepiej…
@youngpablo: I to jest ''normalne'' że ofiary losy wierzą w jakieś podboje kosmosu, ufoludki, cykliczne resety, inne wymiary, itd. Jednym z fundamentów foliarstwa jest wiara w pierdoły; w coś maginecznego i nieosiągalnego jak kontakty z ufiakami i podboje galaktyk.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@youngpablo: Wrzechświat istnieje bo istniejemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie istnieje coś takiego jak zieloni kosmici i to co mamy w filmach sci-fi w tym podróże do innych wymiarów. Jak dla mnie jaranie się takimi rzeczami to strata czasu trzeba myśleć o tym co jest na ziemi a nie w galaktyce XYZ czy w tzw. wymiarze duchowym. Do NASA straciłem zaufanie od kiedy pokazują co kilka lat