Wpis z mikrobloga

Obejrzałam 1 raz w życiu Forestera Gumpa. Skąd się biorą wysokie oceny tego filmu? przegadany, nudny, słabe zdjęcia. Gra aktorska niezła, ale tylko niezła. w połowie filmu zaczęłam przeglądać tiktoka a 10 min później poszłam spać. Chłopak mówi że nie zrozumiałam filmu xD super film bulwo - niepełnosprawny chłop jedzie na wojne i nagle jest bohaterem. #filmy #kino #ogladajzwykopem
  • 15
@Itslilianka: Na pewno nie był bardziej głupi i nielogiczny od ciebie, w profilu masz że jesteś baba, tu w postach używasz formy osobowej żeńskiej "zaczęłam, poszłam, nie zrozumiałam" a w temacie o palecie z amazona używasz formy osobowej męskiej "dałem, zarobiłem" . Kolejny co nie wie z którą płcią się identyfikować ;)
@Itslilianka: twoj komentarz to taki Forest Gump dzisiejszego mlodego spoleczenstwa, mniej lub bardziej upolsedzeni ludzie, ktorzy w dzisiejszych czasach potzrebuja szybkich bodzcow, najelpiej w formie 5-10 sekdunowego filmu, znudzenie, marazm, narzekanie, depresja... a sam film to majstersztyk - od aktorow, przez muyke po scenariusz.