Wpis z mikrobloga

#hogwartslegacy #harrypotter Gra jest świetna. Dawno nie grałem w tak dobry tytuł i mimo tego hype’u AS udźwignęli temat. Gra jest dokładnie tym, czego ludzie się spodziewali po pierwszych przeciekach. Oczywiście po drodze każdy się bal, że zrobią crapa bo wiadomo trailery zawsze są mega a potem wychodzi lipa. Jednak tutaj - No czapki z głów, ogromny i piękny Hogwart, który żyje. Od #!$%@? lokacji, ciagle jest co robić. Fabuła - mnie wciągnęła. Klimat Harry’ego Pottera udało się zachować z nawiązką. Mam nadzieję, że to taki wstęp do kolejnych tytułów bo Universum ma ogromy potencjał.

Recenzje po 8/10 i 9/10 nie powinny nikogo dziwić, bo gra zasługuje. Tyle lat czekania i nareszcie to się stało. Kocham to Universum i już nie mogę się doczekać oglądania z mirkami po raz dwudziesty od nowa wszystkich części na TVN.

Ze świeżych informacji - Warner Bros chce obsadzić tez nowych aktorów i wrócić do Harry’ego Pottera - zobaczymy jak będzie.
  • 5
Ze świeżych informacji - Warner Bros chce obsadzić tez nowych aktorów i wrócić do Harry’ego Pottera - zobaczymy jak będzie


@neverwalkalone: ze świeżych, a raczej już lekko rozkładających się plotek, które pojawiły się z miesiąc temu, jeśli nie dłużej...
@neverwalkalone: z klimatem i całą resztą się zgodzę, ale fabuła ssie i to zdrowo. Nie wiem, ja już mam dość bycia w grach jakimś wyjątkowym gościem który ratuje świat. Wolałbym chyba same questy poboczne z main questem 'ukończ Hogwart'.