Wpis z mikrobloga

@Abraham_Szymon_Goldstein: Próbowałem, szczerze próbowałem. Po 3 dniach popsuło mi się konto lokalne: po prostu nie mogłem się zalogować. Format. Za drugim razem używałem konta live - wytrzymało 4 dni. Nie pomogło nawet to że miałem drugi konto admina założone - po prostu nie mogłem odzyskać profilu. Dałem sobie spokój.

Na obronę MS mam tylko to że to była pierwsza wersja dostępna dla konsumentów.
@Otsego_Amigo:

- niestabilne

- używa dysku w #!$%@? więcej, bez SSD sobie daj siana

- nadal nie udało mi się ustalić co za bug mi #!$%@?ł profil dwa razy

- jeśli muszę używać w pracy przez GoToMeeting i zdalny pulpet, to mnie chce #!$%@?ć: co za kretyn wymyślił żeby używać Metro UI na serwerze? Traf sE #!$%@? w ten jeden #!$%@? piksel, żeby się dostać do cmd.
i pojawiają się pierdoły jak najedziesz na któryś róg


@psi-nos: z mojego riserczu wynika że to się da wyłączyć. Tak samo pasek zadań może ciągle być oldschoolowy, z całymi tytułami okien na przyciskach, a nie te wielkie ikony z których nic nie wynika jak się ma otwarte n podobnych okien.

1. jest brzydki


wyłączenie wszystkich bajerów graficznych powinno pomóc, nie? Lubię proste interfejsy.

modern ui jest kompletnie nieprzydatne i przeszkadza na
@feevcio: nie mam, ale jeśli w 8.1 mogę używać tych samych aplikacji co na 7, a mogę, to po co mi dotykowy ekran? Poza tym że fajnie by się włączało firefoxa i visual studio palcem zamiast enterem.
@Abraham_Szymon_Goldstein: masz Windows 7 i zastanawiasz się, czy się przesiąść na Windows 8.1? Jako zdecydowany zwolennik Windows 8.1 powiem, że nie warto. System jest nieco szybszy (odczuwalne szczególnie na słabszych kompach), lepsza obsługa SSD, lepsze zarządzanie energią, ale to nie są na tyle duże zmiany, by powiedzieć, że było warto wydać kasę.

Natomiast jeśli np. kupujesz nowy komp i masz do wyboru Win7 i Win8.1, nie ma żadnego powodu, by wybierać