Wpis z mikrobloga

Przynaleznosc do domu cos daje? Bo ludzie się jarali tymi domami, 10h gry i praktycznie nawet nie chodze do swojego domu we frakcji bo nie mam tam zadnych misji a w moim pokokju bylem tylko chyba raz na poczatku gry. Potem i tak sie korzysta z pokoju życzeń w ktorym robi sie w sumie wszystko ,zaczalem sie zastanawiac jakie ma zastosowanie bycie przynaleznym do ktoregos z domow. Myślałem że będzie jakichs pełno misji, konkurowanie z innymi domami, zbieranie punktów dla swojego domu będzie miał konkretny skutek zakończony jakąś nagrodą jeśli miało się najwięcej, wyjaśnianie lamusów a tu od początku gry wszyscy są dla siebie mili, wszyscy się kochają a naszemu bohaterowi najchętniej by brali po same kule
#hogwartslegacy #ps5
  • 9
@Nyarp: Są pewne różnice w misjach. Nie wiem czy dobrze zauwazyłem, ale u wagona, który gra Gryfonem początek misji z Jackdawem był inny niz u mnie gdzie ja gram Slizgonem. Podobno tez tylko w jednym domie masz misje, gdzie możesz odwiedzić Azkaban.
@StraznikZawartosci: Ale misji jest tyle co kot napłakał, na początku jakąś tam miałem, teraz sporadycznie tam przychodziłem to nic nowego nie było, więc jest ich bardzo mało i w sumie nie mają wpływu pewnie na progres naszego domu czy coś.