Wpis z mikrobloga

#wykop pisaliscie, ze naprawiliscie odsylanie do komentarzy z powiadomien, a to nieprawda. Dalej musze uzywac "znajdz na stronie", zeby w znalezisku znalezc nick osoby, ktora mnìe wywolala I jej komentarz skierowany do mnie (jesli ma wiecej komentarzy w danym znalezisku). I to tez nie jest calkiem proste, bo watki sa zwijane, wiec opcja "znajdz na stronie" nie zadziala, jesli komentarz, w ktorym mnie wolano, jest w takim zwinietym watku.

Wypok to moja strona #1 prawie od samego poczatku jej istnienia, ale powoli nawet ja wymiekam
  • 16
@Returned:

naprawiliscie odsylanie do komentarzy z powiadomien, a to nieprawda


1. jest naprawione i działa - zarówno odsyłanie do wołania w znaleziskach jak i we wpisach - przenosi od razu do komentarza, w którym Cię zawołano.

watki sa zwijane, wiec opcja "znajdz na stronie" nie zadziala, jesli komentarz, w ktorym mnie wolano, jest w takim zwinietym watku.


Nie do końca wiem co to są "zwijane wątki". Jeśli chodzi Ci o przycisk
Pobierz SebastianDosiadlgo - @Returned: 
 naprawiliscie odsylanie do komentarzy z powiadomien...
źródło: mbe6jf7
jest naprawione i działa - zarówno odsyłanie do wołania w znaleziskach jak i we wpisach - przenosi od razu do komentarza, w którym Cię zawołano.


@SebastianDosiadlgo: a ja Ci mowie, ze nie dziala. Przynajmniej mi.

Nie przenosi mnie do konkretneho komentarza, tylko do wpisu/znaleziska
@Returned:

Pół godziny temu tłumaczyłem to jakiemuś innemu idiocie @Pasterz30, ale widzę, że już usunął ze wstydu swój wpis...
https://wykop.pl/wpis/70389683/1-czemu-nie-dziala-podpowiadanie-uzytkownikow-po-w

Więc wkleję tego samego GIF-a bo już mnie osłabia jak czytam 30 wpisów dziennie na wykopie, że ktoś chce przejść do komentarza z odpowiedzią i nie umie kliknąć w link "Komentarz", który przenosi do odpowiedzi.

Aktualizacja Wykop 2.0 pokazała jakie jest średnie IQ w tym kraju i na tym portalu
Pobierz SebastianDosiadlgo - @Returned: 

Pół godziny temu tłumaczyłem to jakiemuś innemu idi...
źródło: przekierowania do komentarza w znalezisku
@SebastianDosiadlgo: no okej, dobra, nie zauwazylem, ze tam sa dwa linki... ale przeciez to jest w #!$%@? nieintuicyjne. Na starym wykopie klikalo sie w opis linku i elegancko zabieralo tam hdzie mialo. Jaki jest sens takiego rozwiazania? I po co jakies osobiste wycieczki?
Aktualizacja Wykop 2.0 pokazała jakie jest średnie IQ w tym kraju i na tym portalu xD


@SebastianDosiadlgo: niskie IQ to mial klepacz kodu, albo osoba, ktora z takim pomyslem wyszla i osoby, ktore uwazaja to rozwiazanie za intuicyjne
@Returned: skoro przez dwa tygodnie nie wpadłeś na to, żeby kliknąć w odnośnik, który się nazywa w Komentarzu tylko wolałeś marudzić, to chyba wprost pokazuje kto ma niskie IQ, nieprawdaż?

1. wykop napisał, że naprawili - miałeś sygnał, że ta funkcja jest już działająca
2. nic Ci to nie dało do myślenia
3. wolałeś zamiast ogarnąć i sprawdzić - zarzucić wykopowi, że wcale nie naprawili to skłamali

pisaliscie, ze naprawiliscie
@SebastianDosiadlgo: przyznalem sie do bledu, to raz. Dwa, ze to jest po prostu glupie rozwiazanie i tyle. Dluzej korzystam z tego portalu niz niektorzy tutaj przesiadujacy istnieja i nie widze powodu, zeby zmieniac cos, co dzialalo i bylo intuicujne w taki sposob.

Co do wykopowych klepaczy kodu - zdania nie zmieniam. Ten portal mimo poprawek nadal dziala zle, nadal powiadomienia wygasaja mi "losowo", gdzie bym nie kliknal.

To, ze przez dwa
@SebastianDosiadlgo: bije od Ciebie kompleksami. Racje mieli, ze inteligencja opuscila ten portal po aktualizacji.

Mam nadzieje, ze sie dowartosciowales, frustracie. No i dzieki, ze mi pokazales jak przejsc do odpowiedniego komentarza. Potrzeba solidnego autyzmu, zeby rozkminic tak nielogiczny interfejs inaczej niz przypadkiem