Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Mam do naprawy 5-6 zębów, opłaca się to bardziej finansowo z pomocą ubezpieczenia prywatnego coś ala medicover czy już lepiej będzie zaplacić prywatnie, nfz odpada.

#dentysta
  • 4
@rathgarek: też zgłębiałem ten temat i generalnie to w takich pakietach masz bardzo małą zniżkę na poważne zabiegi stomatologiczne za to pełno jest w ofertach jakichś skalingów, lakierowania, laminowania i cholera wie jakich rozwiązań estetycznych. Przyszło mi wtedy do głowy zawrzeć jakąś umowę np. z medicoverem, wyleczyć zęby w 3 miesiące i potem zerwać umowę xD ale to tak nie działa. Już lepiej zapłacić cenę bez rabatu i oszczędzić na abonamencie
@rathgarek: z leczeniem zębów kompozytem to jest tak, że dużo bardziej opłaca się wydać więcej, mieć leppszą jakość leczenia i spokój na dłużej niż przyoszczędzić i mieć za kilka lat poprawki lub kanałówkę
@rathgarek: medicover spoko jeśli wybierzesz dobry gabinet. Zwracaj uwagę na to czy wykonują wypełnieniaw koferdamie, to dla Ciebie jest najważniejsze i pozwoli Ci łatwo wyeliminować gabinety nie pracujące zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.