Wpis z mikrobloga

Nie wiem od kiedy kto ogląda toruńszczan, ale ja właściwie zacząłem śledzić poczynania U2, jak Dana streamował sam i #!$%@?ł akcje w małym pokoiku gdzie nocował wraz ze swoim bratem. #!$%@? siekierą w krzesło, butelki, kłótnie matką były na porządku dziennym, więc teraz mało co mnie szokuje, no ale właściwie ja nie o tym, a o tym co tutaj widze na wykopie, że to koniec, bo pałka się przegła. Powiem wam tak, dopóki jej i dany nie zamkną, to nigdy nie przestaną streamować. Goha kazała wyginać Jackowi od kiedy tam się pojawił, a siedzi z nią na chacie od wielu lat, więc jej słowa o końcu i ze ma #!$%@? na Daniela to typowe #!$%@?.
#danielmagical
Pobierz zpord - Nie wiem od kiedy kto ogląda toruńszczan, ale ja właściwie zacząłem śledzić p...
źródło: 6B86F540-186B-47A1-A784-6B12B0F5B5C5
  • 1
@zpord: Co do wyginania to się nie zgodzę, bo w 2015/16 to jeszcze normalnie było. Oczywiście dochodziło do jakiś kłótni, ale dalej się kochali. Dopiero w 2017 agresja poszła w górę przez daniela namawiającego jace do robienia obleśnych rzeczy na oczach gochy i dlatego ta tak sączy jadem do jacka. I nie bądź taki pewien, bo właśnie będzie koniec tego. Patrząc na przeszłość to daniel miał gdzie streamować i nie miał