Wpis z mikrobloga

#przegryw to kopium dla ludu. Wyjaśniam dlaczego.

#rozowepaski fallacy.
Wy nie potrzebujecie różowej, wy potrzebujecie kolegów/przyjaciół wsparcia rodziny, i to wam pomożę wyjść z piwnicy, różowa wam prawdopodbnie zryje banie, jeśli byście nawet ją mieli. Ten mit że różowa was zmotywuje i pomoże będzie wspierać on się tyczy jakiegoś naprawde ułamkowego procenta kobiet, mcgregor np znalazł taką, ale nie ma co na to liczyć.

Jak znależć różową?
Geomaxing. Tam docenią wasz wygląd. Idealny dla kogoś kto ma mniej niż 174 cm z np ładną buzią ale nie tylko. Same bycie białym daje bardzo dużą przewage. I tutaj wjeżdża często od przegrywów: Nie chce mieć mix raced dzieci, albo chce by dzieci wyglądały jak ja, albo nawet uważam że białe kobiety są aseksualne. Pomijając ze jest to obrzydliwe, to udowadniacie że różowe miały o was racje, macie za wysokie standardy, i nie różnicie się niczym od samotnych 30/40+ latek, tylko zamiast kota macie wykop.

finanse.)
Co stoi na przeszkodze nauczyć się niemieckiego i angielskiego i pracować zdalnie?
Moja pierwsza praca z niemieckim to zdalnie za 5500 z niemieckim (tutaj nawet nie musiałem ani razu pokazywać twarzy), druga po paru miesiącach 10k + też zdalnie. Bez studiów.
Można się naucz języka minimalnym kosztem finansowym.

karriera.)
"Nie jestem wstanie nawet po looksmaxing znależć różowej to znaczy że czas zaniedbać wygląd i zrobić taktyczny odwrót do piwnicy i wejść na tag". Tak to nie działa, ok nie dasz rady znależć różowej, ale to jak wyglądasz ma wpływ na wiele innych rzeczy. Np na to jak traktują cię koledzy np w pracy albo poza i tutaj siłownia naprawdę pomoże. Podobnie w korpo jak ktoś robi karriere to sposób w jaki mówi i się odzywa ma ogromny wpływ na to czy dostanie awans tak samo jak social skills. Middle/Uper managment tak samo jak board of directors/CEO to nie są Chady.

Zdrowie Psychiczne.)
Tak naprawdę główną przeszkodą do zrobienia tego co napisałem na górze jest to co się dzieje w głowie. I teraz uwaga powiem coś co się nie spodoba, i sprawi że pewnie ktoś zacznie chodzić po suficie. Może rozwiązanie które uważa się samemu za słuszne i nie daje rezultatów, powinno sprawić że wróci się do opcjii w pokorze które się wcześniej uznawało za szalone?
Naprawdę warto pójśc sobie do kościoła wieczorem posiedzieć, pomodlić się, nawet jak jest spoko ksiądz porozmawiać itp, pójść do spowiedzi, potem dołączyć do społeczności jakiejś jak jest. To rozwiąże większośc problemów psychicznych, jest to sposób który działał od 1000+ lat. Normickie gadanie o płaceniu psychiatrze który ma was totalnie gdzieś, albo faszerowanie się lekami które uzależniają i robią z człowieka zombie, które i tak trzeba zmieniać po 9+ bo móżg buduje tolerancje nie jest rozwiązaniem.

#blackpill
  • 22
@Pyoter95: to prawda, dlatego trzeba znależć środowisko wyrozumiałych ludzi którzy szanują i kochają siebie na wzajem, a nie ma lepszego miejsca do tego niż społeczność chrześcijańska/kościelna. Też można iśc na np kółko szachowe bo tam jest dużo antyspołecznych ludzi, i naprawdę super można w takim gronie spędzić czas.
@blutrache: tylko interview, nie mam żadnych certyfikatów, ale napewno będzie to duży plus na CV jeśli zrobisz, moim zdaniem warto. Jak umiesz angielski C1, Niemiecki C1 plus, to w polsce jest to jak cheat w gta na hajs.
A jak do tego ładnie się prezentujesz itp, warto się zapisać na toastmaster itp, ubrać to już wogóle.
@DzazesOrozes: czy masz lekcje hiszpanskiego 1na1, z kimś online? Czy faktycznie spędzasz min godzine dziennie na nauce? Czy olgądasz filmy/youtube po hiszpańsku? Ja nie wiem jak wygląda rynek pracy z hiszpańskim w polsce, ja mogę mówić o niemieckim. Ale jakbym ja uczył syna niemieckiego to na bank w ciągu max kilku lat by gadał na c1+ jak pro.
Ja nie mówie idż biegaj, ja mówie nałóż buty zrób kroki, i stopniowo
@DzazesOrozes: mi pomogło i pomaga, looksmaxing ale bez wychodzenia z domu, rób ćwiczenia bez ciężarów albo kup sobie małe hantle, doprowadż na ile się da ciało do stanu że się z niego nie wstydzisz to ci o wiele psyche polepszy, drażek do podciągania sobie kup to bardzo pomaga (kupuj ubrania ładne bez loga żadnego, spodnie ładne, koszulki białe/czarne jakieś polo sweter), nocami idż do parku się podciągać bo wtedy nikogo nie
@randomex58: Stary, co ty mówisz, kup sobie hantle XD Jak ja mam 160 rekord na ławie raw, wiele, wiele lat związany z siłką jestem, ale jakoś to nie cieszy już wcale. W looksmaxing #!$%@? już 4-5k i szczerze? Gówno to dało, bo wyglądam jak dalej jak clown, tylko że w drogich ciuchach. Kolega jest jeden i w sumie tylko jeden od 20 lat, ale 1500 km różnicy tak się życie potoczyło.